Będzie na bogato: 24 marca w Krakowie otworzy się pierwszy w Polsce salon Xiaomi z prawdziwego zdarzenia

fot. Mi Polska

Xiaomi już wystawia swoje produkty na widok publiczny, lecz stoisko w korytarzu w warszawskiej Arkadii nie wygląda szczególnie prestiżowo. Już wkrótce, a dokładniej w następną sobotę, 24 marca 2018 roku, otwarty zostanie pierwszy w Polsce salon tej marki.

Co ciekawe, nie w Warszawie, a w Krakowie. Na oficjalnym profilu Mi Polska zamieszczono informację, że na 24 marca 2018 roku zaplanowano wielkie otwarcie pierwszego w Polsce salonu Xiaomi. Jako lokalizację wybrano Centrum Handlowe Serenada, znajdujące się przy al. Generała Tadeusza Bora-Komorowskiego 41. Jak udało mi się ustalić, sklep będzie się mieścił na poziomie 2, naprzeciwko Platinet i zaraz obok Texas Club, na al. Sąsiedzkiej, lokal nr 212. A jeśli się mylę, to mnie poprawcie, proszę.

W komentarzach Mi Polska deklaruje, że na otwarcie przygotowane będzie coś specjalnego, lecz na razie nie zdradziło żadnych szczegółów na ten temat. Być może kilku pierwszych szczęśliwców kupi jakąś rzecz z oferty ze sporym rabatem, albo rozlosowane zostaną jakieś kupony rabatowe do wykorzystania w autoryzowanym sklepie mi-home.pl? Zobaczymy.

Na razie wiadomo tylko, że pierwszy w Polsce salon Xiaomi otwarty zostanie 24 marca 2018 roku, lecz nie podano, o której dokładnie godzinie roztworzą się drzwi sklepu. To jednak sobota, więc na brak zainteresowania pracownicy na pewno nie będą narzekać.

Źródło: Mi Polska