W Warszawie też zostanie otwarty salon Xiaomi z prawdziwego zdarzenia, taki jak w Krakowie | Tabletowo.pl

W Warszawie też zostanie otwarty salon Xiaomi z prawdziwego zdarzenia, taki jak w Krakowie

Dołącz do dyskusji 0

W czerwcu 2017 roku, w warszawskiej Arkadii, otworzono pierwszą w Polsce Mi Zone, czyli wysepkę, na której wystawiane są produkty Xiaomi. Nie jest to jednak salon sprzedaży z prawdziwego zdarzenia – taki rozpocznie swoją działalność w najbliższą sobotę, 24 marca 2018 roku, w Krakowie. Okazuje się jednak, że wkrótce podobna placówka pojawi się również w Warszawie.

Warto przypomnieć, że marka Xiaomi ma w Polsce dwóch autoryzowanych dystrybutorów: ABC DataIngram Micro Poland. Pierwszy z nich prowadzi wspomnianą Mi Zone w warszawskiej Arkadii, natomiast drugi w najbliższą sobotę, 24 marca 2018 roku, otworzy pierwszy w Polsce salon Xiaomi z prawdziwego zdarzenia. Wkrótce jednak ABC Data także zacznie taki prowadzić, ale w Warszawie.

Jak dowiedział się serwis Spider’s Web od przedstawiciela pierwszego w Polsce, oficjalnego dystrybutora Xiaomi w Polscew bardziej optymistycznym scenariuszu, salon Xiaomi zostanie otwarty w Warszawie w ciągu kilku najbliższych tygodni, natomiast w tym mniej – za kilkanaście. Wciąż bowiem trwają ustalenia, lecz cel jest taki, aby sklep rozpoczął swoją działalność jeszcze przed wakacjami.

Na razie nie wiadomo, gdzie będzie znajdował się pierwszy w Warszawie Mi Store. ABC Data ma jednak na oku przede wszystkim duże galerie handlowe, po których przewija się mnóstwo osób. Osobiście wątpię, aby była to Arkadia, gdyż wówczas dystrybutor musiałby zlikwidować Mi Zone. Dobrym kandydatem wydają się Złote Tarasy, Dawid Kosiński ze Spider’s Web wskazuje również Galerię Mokotów. Przy okazji warto przypomnieć, że dawno, dawno temu, zanim jeszcze otwarto Mi Zone w Arkadii, chodziły głosy, że właśnie w Złotych Tarasach powstanie pierwszy w Polsce showroom Xiaomi (do czego ostatecznie nie doszło).

*Na zdjęciu tytułowym salon Xiaomi Mi Home w Bengaluru

Źródło: Spider’s Web

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona