Redmi 4X za 49 złotych i Mi A1 32 GB za 499 złotych – m.in. takie oferty czekają w dniu otwarcia salonu Xiaomi w Krakowie! | Tabletowo.pl

Redmi 4X za 49 złotych i Mi A1 32 GB za 499 złotych – m.in. takie oferty czekają w dniu otwarcia salonu Xiaomi w Krakowie!

Dołącz do dyskusji 0

W następną sobotę, 24 marca 2018 roku, w krakowskiej Serenadzie otwarty zostanie pierwszy salon Xiaomi w Polsce. Koniecznie wpiszcie tę datę do swojego kalendarza, ponieważ przygotowano mega promocje na tę okazję!

Chociaż w Warszawie, w Centrum Handlowym Arkadia, funkcjonuje już wysepka Mi Zone, na której wystawiane są produkty Xiaomi, to wciąż w Polsce marka nie ma salonu sprzedaży z prawdziwego zdarzenia. To wkrótce się jednak zmieni, gdyż w następną sobotę, 24 marca 2018 roku, w krakowskiej Serenadzie zostanie otwarta taka placówka.

Już w momencie poinformowania o swoich zamiarach Mi Polska zapowiedziało, że na tę okazję przygotowano wyjątkowe okazje, lecz prawdopodobnie nikt nie spodziewał się, że aż takie! Okazuje się bowiem, że w dniu otwarcia 20 egzemplarzy Redmi 4X sprzedanych zostanie za symboliczne 49 złotych, a 100 sztuk Mi A1 32 GB za jedyne 499 złotych! Oprócz tego, 100 egzemplarzy oczyszczacza powietrza Mi Purifier 2 pójdzie za 399 złotych, a 100 zestawów słuchawek Mi In-Ear Basic za 10 złotych.

Nie da się ukryć, że to świetna oferta, dlatego jeżeli ktoś jest nią zainteresowany, radziłbym udać się pod salon z samego rana, na długo przed jego oficjalnym otwarciem. Coś czuję bowiem, że chętnych nie zabraknie i ja również nie zdziwię się nawet, jeśli klienci będą świadkami akcji, podobnych do tych pamiętnych z Lidla ;)

Dla przypomnienia, salon Xiaomi ma znajdować się na poziomie drugim C.H. Serenada, naprzeciwko sklepu Platinet i obok Texas Club, przy al. Sąsiedzkiej, lokal nr 212. Samo centrum handlowe mieści się natomiast przy al. Generała Tadeusza Bora-Komorowskiego 41. Na razie jednak nie wiemy, o której rozpocznie się oficjalne otwarcie pierwszego w Polsce salonu Xiaomi.

Polecamy również:

Recenzja Xiaomi Redmi 4X

Recenzja Xiaomi Mi A1, czyli Mi 5X w wersji Android One

Źródło: @PanGadzetPL

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona