Są ludzie, którzy już mają swojego iPhone’a 7 | Tabletowo.pl

Są ludzie, którzy już mają swojego iPhone’a 7

Dołącz do dyskusji 0

Jeżeli czekasz na datę premiery nowego flagowca firmy Apple – ta wiadomość może Cię zaskoczyć. Są już osoby, które mają swoje wersje iPhone’a 7. A bardziej konkretne – iPhone’a 7 Plus. I nie wahają się z nimi pozować do zdjęć.

Tajwański aktor Jimmi Lin zamieścił w serwisie społecznościowym Weibo swoje zdjęcie z iPhonem 7 Plus. Na zdjęciu doskonale widać, że smartfon wyposażony jest w podwójną kamerę, nie ma też typowych dla iPhone’a 6s pasków antenowych na tylnej części obudowy.

Skąd Lin wszedł w posiadanie iPhone’a 7 Plus pozostaje tajemnicą. Wątpliwe jest raczej, aby uzyskał telefon od Tima Cooka, można więc przypuszczać, że wszedł w jego posiadanie w niezbyt legalny sposób. Zresztą, nie jest to pierwszy raz, kiedy aktor tuż przed premierą nowego flagowca firmy Apple pojawia się ze ściśle tajnym urządzeniem w rękach.

W 2012 Lin zrobił sobie zdjęcie z iPhonem 5, zanim ten miał jeszcze swoją premierę. Podobnie było w 2014 roku, kiedy to aktor dokładnie sfotografował iPhone’a 6 i umieścił w internecie jego zdjęcia. Wszystkie urządzenia, z którymi fotografował się Tajwańczyk, okazały się później być prawdziwe – można więc przypuszczać, że i tym razem Lin jest w posiadaniu prawdziwego iPhone’a 7 Plus.

lin-iphone

Jeżeli nie macie takich znajomości, co Lin, żeby zobaczyć nowego iPhone’a, przyjdzie Wam jeszcze trochę poczekać. Premiera smartfonu przewidywana jest na 7 września tego roku.

Źródło: PhoneArena

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona