Nowa wersja S Health dostępna dla Samsungów Galaxy z Lollipopem [Aktualizacja] | Tabletowo.pl

Nowa wersja S Health dostępna dla Samsungów Galaxy z Lollipopem [Aktualizacja]

Dołącz do dyskusji 0

S Health zadebiutował wraz z Samsungiem Galaxy S4 w 2013 roku. Od tego czasu przeszedł kilka poważnych modernizacji, dzięki czemu wygląda i działa znacznie lepiej. Jednak dotychczas był dostępny wyłącznie dla wybranych koreańskich urządzeń. Teraz doczekała się liftingu odmładzającego.

Aktualnie S Health jest dostępny dla większej gamy Samsungów Galaxy, które posiadają już Androida 5.0 Lollipop. Dzięki temu starsze modele dostaną aplikacje, bezpośrednio z najnowszego flagowca Koreańczyków.

S Health jest typową aplikacją fitness. Oczywiście może liczyć nasze kroki, dzięki czujnikom w naszym urządzeniom, przeliczać je na dystans, pokazywać zalecaną długość aktywności, np. spaceru. Warto wspomnieć o wsparciu dla wearables. Dzięki temu wszystko może stworzyć spójną całość, która pozwoli nam na utrzymanie lepszej kondycji.

W S Health możemy również zapisywać to, co jedliśmy, dzięki czemu możemy stworzyć swój plan żywieniowy. Choć wątpię, że zastąpi to pomoc dietetyka. Aplikacja Samsunga oferuje także wiele innych, przydatnych w codziennym użytkowaniu funkcji, znanych z konkurujących programów.

Ze sklepu Google Play możecie już pobrać nową wersję S Health . Aplikacja jest dostępna w najnowszej dostępnej wersji, która jest identyczna z tym, co znajdziemy w TouchWizie z Samsunga Galaxy S6 i S6 edge.

Jak oceniacie S Health?

Przepraszam najmocniej wszystkich za wprowadzenie w błąd, odnośnie dostępności S Health dla wszystkich urządzeń z Androidem. 

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona