Rzut okiem na Ulefone S7 | Tabletowo.pl
Akcja Partnerska

Rzut okiem na Ulefone S7

Dołącz do dyskusji 0

Chiński producent telefonów Ulefone stara się zadowolić osoby poszukujące smartfona, oferując smartfony niemal w każdej półce cenowej. Jedną z ostatnich premier był budżetowy Ulefone S7. Czego można oczekiwać po urządzeniu wycenianym na około 50 dolarów?

Przypomnijmy specyfikację Ulefone S7. Smartfon działa na czterordzeniowym procesorze MediaTek MT 6580, ma 1 GB RAM i 8 GB pamięci wewnętrznej. Obraz wyświetlany jest 5-calowym ekranie HD, zaś zdjęcia da się zrobić przy pomocy aparatów o rozdzielczości 8 Mpix (z tyłu) i 5 Mpix (z przodu). Do tego mamy niezależny układ audio Hi-Fi, akumulator o pojemności 2500 mAh, zaś specyfikację domyka oprogramowanie w postaci Androida 7.0 Nougat.

Ulefone prezentuje się całkiem nieźle, ze stylowym wzorem siatki na tylnej klapce urządzenia. Dodatkowo kolor można wybrać spośród 5 wariantów – dostępne są smartfony czarne, złote, czerwone, niebieskie i turkusowe.

Na filmie ukazano, jak smartfon radzi sobie w codziennym użytkowaniu, obejmującym przełączanie się między aplikacjami, robienie zdjęć czy mobilne granie.

Jeśli chcielibyście poznać więcej szczegółów dotyczących Ulefone S7, możecie odwiedzić oficjalną stronę producenta. Smartfon można kupić za 49,99 dolarów, na przykład tutaj.

Wpis powstał przy współpracy z Ulefone

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona