3 miesiące darmowego pakietu graficznego Affinity | Tabletowo.pl

Rywal Photoshopa legalnie i za darmo – cały pakiet Affinity dostępny przez 3 miesiące

Dołącz do dyskusji 0

Zapewne wielu z Was przynajmniej przez jakiś czas miało kontakt z Photoshopem. Zaawansowane narzędzia do edycji zdjęć i tworzenia grafiki pomagają w tworzeniu prawdziwych wizualnych cudów. Pakiet Adobe nie jest jednak jedynym w swoim rodzaju – na rynku jest więcej takich graficznych kombajnów. Rodzina programów Affinity jest jednym z nich.

Już nieraz widziałem działającą u kogoś na komputerze nielegalną kopię Photoshopa. Osoby korzystające ze spiraconych wersji mają różne cienkie wymówki, gdy ich zapytać, dlaczego to robią. Najczęściej przywoływanym argumentem jest „nie stać mnie” lub „te ceny są chore, nie będę przepłacał”. W tym momencie artyści kreatywni mają przed sobą solidną alternatywę w postaci pakietu Affinity. Jego twórcy zwalniają wszystkie jego elementy z opłat.

Pakiet Affinity za darmo na 3 miesiące

Affinity na specjalnie utworzonej podstronie przekazało informację, że ze względu na wiele wyzwań, jakie niesie ze sobą walka z koronawirusem i COVID-19, chce ulżyć nieco w pracy branży kreatywnej. Swoje wsparcie wyrażają na kilka sposobów.

Pierwszy, który zapewne najbardziej nas zainteresuje, przejawia się w zwolnieniu z opłat całego pakietu Affinity na trzy miesiące. 90-dniowa, bezpłatna wersja trial będzie dostępna dla komputerów Mac i działających na Windowsie.

Druga rzecz, to 50-procentowa zniżka dla tych, którzy zdecydują się wykupić oprogramowanie Affinity dla Maków, na Windowsa i iOS. Nie chodzi o zniżkę na cały pakiet, a na programy Photo, Designer i Publisher z osobna. Zapłacimy za nie teraz:

  • 119,99 zł na macOS
  • 119,99 zł na Windowsa
  • 47,99 zł na iOS

I trzecia metoda wsparcia, to zobowiązanie zaangażowania ponad 100 niezależnych freelancerów do pracy na rzecz Affinity. Firma wyda w ten sposób równowartość swojego rocznego budżetu, ale w wielu wypadkach da zarobić tym osobom, których liczba zleceń zauważalnie spadła od czasu rozpoczęcia się epidemii wirusa SARS-CoV-2.

Bezpłatna wersja próbna i zniżka na produkty Affinity będą dostępne do 20 kwietnia.

Jak napisali twórcy oprogramowania,

„Wiemy, że nie uratujemy tym świata, ale mamy nadzieję, że te środki zapewnią przynajmniej pewną formę ulgi tym, którzy jej potrzebują. Przejdziemy przez to razem…”

Trzymiesięczną wersję trial pakietu Affinity znajdziecie na stronie producenta.

źródło: Affinity

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona