Ruszyło mobilne Humble Bundle 9! - Tabletowo.pl

Ruszyło mobilne Humble Bundle 9!

Dołącz do dyskusji 0

Jeśli nigdy nie słyszałeś o Humble Bundle, to jest to serwis, na którym w okazyjnej cenie możesz zakupić popularnie i zwykle dość drogie gry. Część dochodu z nich jest przekazywana na cele charytatywne. W edycji mobilnej dostępne są gry na Androida.

Żeby zakupić 3 gry, czyli Syberia, Neuroshima Hex i Bardbarian: Golden Axe Edition, płacisz ile chcesz (nie bądź sknerą!). Sama Syberia w Google Play kosztuje aktualnie 18,49 złotych, więc okazja jest naprawdę dobra.

By dostać kolejne 3 gry: First Strike, Out There i Leo’s Fortune musisz zapłacić więcej, niż obecna średnia wpłat, czyli aktualnie 3,20 $, co wciąż jest świetną ofertą.

Czasu na zastanowienie nie aż tak wiele, ponieważ akcja kończy się za 13 dni (w momencie publikacji). Okazja by nabyć legalnie tak dobre produkcje i przy okazji zrobić coś dobrego nie zdarza się codziennie, więc – moim zdaniem – naprawdę warto!

Z ofertą możesz zapoznać się na stronie Humble Bundle.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona