HTC One M9

Ruszyła polska przedsprzedaż HTC One M9. Sprzedaż właściwa na początku kwietnia

Wczoraj w Warszawie odbyła się oficjalna polska premiera HTC One M9, która – jak zawsze w takich przypadkach – zwiastuje rychłe wprowadzenie telefonu do sprzedaży na półki sklepowe. O ile informacje o cenie zdradziliśmy Wam już kilka dni temu, tak nie do końca pewne było, kiedy najnowszy flagowiec tajwańskiego koncernu trafi do sprzedaży. Ale wszystko już stało się jasne.

Urządzenie wprowadzone zostało do przedsprzedaży, a partnerem HTC w tym przypadku został sklep RTV Euro AGD. Dostępne są dwie wersje kolorystyczne: srebrno-złota oraz grafitowa (określana jako Gun metal). HTC One M9 zostanie wprowadzony do sprzedaży na początku kwietnia, a dokładniej między pierwszym a trzecim dniem tego miesiąca. Poza wolnym rynkiem będzie go można nabyć również w sieci Play. Cena, jaką przyjdzie nam zapłacić za tego smartfona, to aż 3149 złotych, o czym informowaliśmy kilka dni temu.

Reklama

Dla przypomnienia, HTC One M9 został wyposażony w 5-calowy wyświetlacz Full HD, ośmiordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 810, 3 GB pamięci RAM oraz 32 GB rozszerzalnej pamięci wewnętrznej. Oprócz tego znajdziemy 20-megapikselową matrycę aparatu głównego, akumulator o pojemności 2840 mAh oraz wszystkie podstawowe moduły łączności. Wszystkie informacje o tym smartfonie przeczytacie w osobnym artykule.