Ruszył Szalony Weekend z Orange z telefonami Huawei - Tabletowo.pl

Ruszył Szalony Weekend z Orange z telefonami Huawei

Już w czwartek pomarańczowy operator rozpoczął swój Szalony Weekend. Tym razem obniżono ceny trzech smartfonów rosnącej w siłę marki Huawei. Można je zakupić w internetowym sklepie Orange i to bez umowy.

Ich ceny obniżono od 6% do 15% i, jak operator chwali się na blogu, „Trudno będzie wam znaleźć niższe (ceny) w innych sklepach internetowych”. I, cóż, szybki rzut oka na porównywarki cenowe i okazuje się, że faktycznie – wszystkie trzy modele w sklepie Orange można aktualnie nabyć najtaniej na rynku.

Ceny i obniżki kształtują się następująco:

  • Huawei P8 Lite – 749 zł (obniżka o 6% z 799 zł)
  • Huawei ShotX – 1249 zł (obniżka o 7% z 1339 zł)
  • Huawei Y5 – 329 zł (obniżka o 15% z 389 zł)

Do promocji dołączono także smartfon Orange Drive 70, który przeceniono z 549 zł o 9%, więc jego aktualna cena wynosi teraz 499 zł.

Warto też dodać, że do każdego zakupionego smartfona operator dokłada starter z 2-gigabajtowym pakietem internetowym. Promocja Szalony Weekend z Orange trwa do poniedziałku, 21 marca.

Czy oferta pomarańczowego operatora wydaje Wam się ciekawa? Dajcie znać, co o niej myślicie.

Źródło: blog.orange.pl

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona