Ruszył program "Wypożycz tablet" dla klientów sieci Play i linii lotniczych LOT - Tabletowo.pl
Ważne

Ruszył program „Wypożycz tablet” dla klientów sieci Play i linii lotniczych LOT

Tabletowo.pl Ruszył program "Wypożycz tablet" dla klientów sieci Play i linii lotniczych LOT Nowości Samsung

Dziś rusza program „Wypożycz tablet”, z którego będą mogli skorzystać wyłącznie klienci operatora sieci komórkowej Play i linii lotniczych LOT. Stojąca za nim idea jest bardzo prosta – wyjeżdżając na wakacje lub w podróż służbową, z terminalu na lotnisku można wypożyczyć tablet internetowy i zwrócić go po powrocie w jednym z 9 salonów Play w Polsce. Oto ich lista:

  • Warszawa (CH Blue City, CH Wileńska, Dworzec Centralny, Turysta przy al. Jerozolimskich 54),
  • Gdańsk (Galeria Bałtycka),
  • Wrocław (CH Kazimierza),
  • Sosnowiec (Sosnowiec Plaza),
  • Kraków (PlayZone przy ul. Królewskiej 65a),
  • Poznań (CH King Cross przy ul. Bukowskiej 156)

Aby móc wypożyczyć tablet, trzeba kupić bilet na dowolny rejs znajdujący się w ofercie LOT i najpóźniej na 5 dni przed wylotem zarejestrować się na stronie www.playtablet.pl. Test tabletu trwa dwa tygodnie i nie jest darmowy. Przekroczenie tego terminu owocuje karą pieniężną i wpisaniem na groźnie brzmiącą „czarną listę” (nigdy więcej nie polecę samolotem?!). Koszt wypożyczenia urządzenia to 49 złotych, czyli stosunkowo niewiele.

Teraz najważniejsze: sprzęt. Tajemniczym tabletem jest nowy Samsung Galaxy Tab 2 10.1, czyli „dachówka” mogąca pochwalić się 10,1-calowym pojemnościowym ekranem dotykowym o rozdzielczości 1280 x 800 pikseli, dwurdzeniowym procesorem TI OMAP 4430 1GHz z układem graficznym PowerVR SGX540, 1GB RAM, 16/32GB pamięci wewnętrznej, systemem operacyjny Android z nakładką graficzną TouchWiz UX, GPS, 3G, Wi-Fi, Bluetooth, aparatem cyfrowym 3,15 Mpix, kamerą internetową VGA oraz akumulatorem o pojemności 7000 mAh.

via Telepolis

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona