Ruszył proces aktualizacji Samsunga Galaxy Tab 7.0 Plus do Androida 4.1.2 - Tabletowo.pl
Ważne

Ruszył proces aktualizacji Samsunga Galaxy Tab 7.0 Plus do Androida 4.1.2

Tabletowo.pl Ruszył proces aktualizacji Samsunga Galaxy Tab 7.0 Plus do Androida 4.1.2 Nowości Samsung

Znalezienie Samsunga Galaxy Tab 7.0 Plus P6200 w polskich sklepach nigdy nie było jakoś szczególnie łatwe. Urządzenie nie zyskało takiej popularności, jak wyprzedawany obecnie Galaxy Tab 2 7.0, a jego cena długo trzymała poziom z momentu rynkowego debiutu. Jeśli jednak wśród Czytelników Tabletowo są posiadacze tego urządzenia, na pewno ucieszą się z najnowszej informacji pochodzącej z obozu koreańskiego koncernu. Rozpoczęła się aktualizacja Samsunga Galaxy Tab 7.0 Plus do Androida 4.1.2 Jelly Bean.

Urządzenie to zostało zaprezentowane pod koniec trzeciego kwartału 2011 roku. Na rynku debiutowało z Androidem 3.2 Honeycomb, jakiś czas później otrzymało Androida 4.0.4 Ice Cream Sandwich. Tym bardziej cieszy fakt, że Samsung nie zapomina o sprzęcie, który jest obecny na rynku już kilkanaście miesięcy i stara się dać mu drugie życie.

Póki co aktualizacja w postaci Androida 4.1.2 dla Galaxy Tab 7.0 Plus jest dostępna w Austrii. Daje to jednak nadzieję, że wkrótce zawita do pozostałych krajów europejskich, w tym do Polski.

Przypomnijmy, Samsung Galay Tab 7.0 Plus to tablet 7-calowy (1024 x 600) z dwurdzeniowym Exynos 1,2GHz. Na jego pokładzie znajdziemy Bluetooth, GPS, WiFi, akumulator 4000 mAh, aparat 3 Mpix, kamerkę, slot kart microSD, 16/32GB pamięci oraz 1GB RAM.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona