Ruszają Beta testy nowych Map od Google dla Androida. Chcesz zostać testerem? | Tabletowo.pl

Ruszają Beta testy nowych Map od Google dla Androida. Chcesz zostać testerem?

Dołącz do dyskusji 0

Google uruchomiło właśnie program testowy dla aplikacji Mapy. Jeśli chcesz sprawdzić, co nowego przygotowują i wypróbować nowości zanim zostaną wprowadzone, możesz wstąpić do programu testowego. Wyszukiwarkowy Gigant bardzo ułatwił proces zapisywania się do programu użytkownikom systemu operacyjnego Android. Jeśli jesteś zalogowany w przeglądarce, wystarczy, że klikniesz link do źródła, by zobaczyć zaproszenie do udziału w testach aplikacji. Jedno kliknięcie przycisku ZOSTAŃ TESTEREM i już.

Jeśli mieliście już zainstalowane mapy, powinna pojawić się możliwość ich aktualizacji do wersji 9.27. U mnie pojawiła się ta opcja od razu, ale Google informuje, że może wystąpić do kilku godzin opóźnienia. Należy tylko pamiętać, że biorąc udział w testach zastępujecie oficjalną wersję Map wersją testową, w której mogą być jeszcze jakieś błędy i różnego rodzaju problemy.

Z programu testów można w każdej chwili zrezygnować, co powinno dać możliwość przywrócenia oficjalnej i stabilnej wersji aplikacji Mapy.

Dajcie znać czy też już włączyliście się do programu testerów lub może napotkaliście już jakieś problemy. Czekamy na informacje od Was w komentarzach.

Źródło: Google Maps Beta program via GSMArena

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona