Rusza przedsprzedaż opaski Mi Band 2 | Tabletowo.pl

Rusza przedsprzedaż opaski Mi Band 2

Dołącz do dyskusji 0

Zgodnie z zapowiedziami nowa wersja inteligentnej opaski Xiaomi jest już dostępna w przedsprzedaży. Można ją zamawiać także do Polski. Cena i czas dostawy nie uległy zmianie.

Czy Mi Band 2 okaże się takim samym hitem, co jej poprzedniczka? Pierwszy model opaski Xiaomi, mimo oczywistych ograniczeń braku wyświetlacza zdobył sobie duże grono użytkowników. Głównie dzięki niskiej cenie i ciekawej specyfikacji.

Chińska firma poszła za ciosem i przygotowała Mi Band 2, o której szerzej pisaliśmy jakiś czas temu. Opaska ma wyświetlacz i nowe funkcje, ale nadal jest maksymalnie prosta. Cena też nie należy do wygórowanej – 39,99$ za sztukę. Z pewnością znajdzie się wielu chętnych, którzy będą chcieli przetestować działanie Mi Band 2.

Własnie ruszyła przedsprzedaż opaski. Cena nie uległa zmianie, nadal jest to 39,99 dolarów. Zamówienia można składać spoza Chin (np. tutaj), w tym również z Polski. Dostawa jest darmowa, natomiast na produkt przyjdzie nam poczekać kilka dobrych tygodni.

Dajcie znać w komentarzach, czy składacie już zamówienia na Mi Band 2.

Źródło: GizChina

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona