Rusza Orange Warsaw Festival 2019. Przynieś stare telefony, a zamienisz je na powerbank z głośnikiem

Dziś rozpoczyna się muzyczne święto dla fanów twórczości Miley Cyrus, Marshmello czy Solagne. To niektórzy z artystów, którzy wystąpią na scenie tegorocznej edycji Orange Warsaw Festival. Również i w tym roku Orange zadba o to, by nasze telefony były naładowane, a muzyka pozostała z nami na dłużej.

W Strefie Orange znajdziemy darmowe Wi-Fi, 200 punktów do ładowania smartfonów, a przynosząc tam dwa stare telefony, będziemy mogli wymienić je na powerbank z głośnikiem. Elektrośmieci zostaną potem przekazane do recyklingu, a my będziemy mogli zatrzymać dodatkową baterię dla siebie.

Reklama

Nawet jeśli nie przyniesiemy na Służewiec żadnych starych telefonów, możemy skorzystać z innych atrakcji. Chętni odwiedzający Orange Strefę będą spotkać się z Tik-Tokerami i stworzyć swój własny muzyczny mix przy pomocy Sound Machine. Przy innym stoisku namalujemy światłem festiwalowego GIF-a albo zrobimy sobie holotatuaż. Głodni mogą udać się na burgera do orangowego food trucka. Kanapkę dostaniemy taniej, jeśli wcześniej wspomnianego GIF-a udostępnimy na Instagramie, oznaczając uprzednio @Orange_flex oraz używając hasztaga #chceszmasz.

Bramy festiwalu zostaną otwarte już niebawem, bo o godzinie 15:00. Punkt wymiany biletów na opaski na rękę jest już otwarty – na terenie Toru Wyścigów Konnych Służewiec przy bramie wejściowej od strony ul. Puławskiej. Okazując taką opaskę, uczestnicy festiwalu będą mogli podróżować komunikacją miejską za darmo. Na terenie Orange Warsaw Festival będzie obowiązywał bezgotówkowy system płatności.

Wiadomo, że sercem festiwalu są wykonawcy. Dziś na sceny wyjdą Quebonafide, Łona, Webber & The Pimps, Rita Ora, SG Lewis, Solange, Bitamina, Marshmello i Otsochodzi, zaś jutro usłyszymy takich wykonawców jak Min T, Jan – Rapowanie, LOR, Troye Sivan, Miles Kane, The Raconteurs, Terrific Sunday, Miley Cyrus Julia Pietrucha.

źródło: Orange, Biuro prasowe Orange