Rusza Humble Mobile Bundle 3 - Tabletowo.pl

Rusza Humble Mobile Bundle 3

Dołącz do dyskusji 0
Tabletowo.pl Rusza Humble Mobile Bundle 3 Aplikacje Nowości

Humble Mobile Bundle to popularna cykliczna akcja, dzięki której możemy nie tylko zakupić interesujące zestawy gier za ułamek ich normalnej ceny, ale też jednocześnie wesprzeć wybrane organizacje charytatywne. O jej sukcesie zadecydował fakt, iż pozwala nam ona samodzielnie zadecydować o tym, ile płacimy za nasz zakup i w jaki sposób nasze pieniądze zostaną podzielone między autorów gier a wspomniane organizacje.

Tym razem w skład zestawu weszły: post apokaliptyczny shooter Epoch, nietypowa strategia rymdkapsel, łamigłówka słowna SpellTower oraz debiutująca na platformie Android platformówka Swordigo. Dodatkowo, jeśli zdecydujemy się wydać więcej niż średnią kwotę wpłacaną przez kupujących, dostaniemy również Ridiculous Fishing (także debiutujący na Androidzie) oraz Kingdom Rush. Warto też wspomnieć o tym, że do wybranych gier (Swordigo, rymdkapsel, Ridiculous Fishing i Kingdom Rush) dołączona jest kompletna ścieżka dźwiękowa. Organizacjami które można wesprzeć podczas tej edycji są Child’s Play Charity oraz Electronic Frontier Foundation.

Paczkę gier Humble Mobile Bundle 3 można nabyć do 3 grudnia na oficjalnej stronie inicjatywy.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona