Rozwiewamy wątpliwości co do premiery Asusa Transformer Prime w Euro

asus transformer prime vs zenbook ux21

Dezinformacja to najgorsza rzecz, jaka może nas spotkać. W komentarzach pod wpisem „Asus Transformer Prime w Polsce od… 21 grudnia” pojawiło się sporo sprzecznych informacji. W związku z tym postanowiłam uruchomić własne źródła i dowiedzieć się, o co tak naprawdę chodzi w całej tej sprawie. I tak oto informacje, do których dotarłam, nie są zbyt optymistyczne, niestety.

Na początek wieści dla wszystkich, którzy w dniu wczorajszym i dziś rano zamówili Asusa Transformer Prime w przedsprzedaży w sklepie internetowym Euro. Oczywiście wszystkie te osoby tablet otrzymają. Jest jednak małe opóźnienie, za które odpowiedzialność ponosi firma Asus. Kiedy więc nastąpi wysyłka hybrydy do wszystkich, którzy zamówili ją w przedsprzedaży? Dopiero po świętach, najprawdopodobniej 28 grudnia. Dobra wiadomość jest taka, że w ramach przeprosin za zaistniałą sytuację, najprawdopodobniej każda z tych osób otrzyma upominek – możliwe, że będzie to jakieś etui. Niestety, w rzeczywistości nikt nie otrzymał upominku (akt. 29.12.2011).

Dla wszystkich, którzy w dalszym ciągu chcą wejść w posiadanie tabletu Asusa, a nie zdążyli go zamówić w pierwszej turze, mam dobrą wiadomość. Przedsprzedaż Transformer Prime ruszy w Euro jeszcze dziś (JUŻ RUSZYŁA – stan na 13.55), jednak ilość sztuk, jaka została do rozdysponowania, nie jest duża. Kolejna dostawa ma się pojawić dopiero w styczniu.

Kolejne informacje, do których dotarłam wskazują na to, że już niebawem powinniśmy się spodziewać premiery Asusa Transformer Prime w sieci sklepów Media Markt – nie jestem jednak w stanie podać konkretnej daty wejścia modelu do sprzedaży.

Na pocieszenie jeszcze jedna informacja – na profilu Asusa na Facebooku pojawiły się zdjęcia porównujące Asusa Transformer Prime z ultrabookiem Zenbook UX21:

Asus Transformer Prime vs Zenbook UX21

Asus Transformer Prime vs Zenbook UX21

Asus Transformer Prime vs Zenbook UX21

Asus Transformer Prime vs Zenbook UX21

Asus Transformer Prime vs Zenbook UX21

Asus Transformer Prime vs Zenbook UX21