Rozwiewamy wątpliwości co do premiery Asusa Transformer Prime w Euro - Tabletowo.pl

Rozwiewamy wątpliwości co do premiery Asusa Transformer Prime w Euro

Dołącz do dyskusji 0
Tabletowo.pl Rozwiewamy wątpliwości co do premiery Asusa Transformer Prime w Euro Ciekawostki Nowości

Dezinformacja to najgorsza rzecz, jaka może nas spotkać. W komentarzach pod wpisem „Asus Transformer Prime w Polsce od… 21 grudnia” pojawiło się sporo sprzecznych informacji. W związku z tym postanowiłam uruchomić własne źródła i dowiedzieć się, o co tak naprawdę chodzi w całej tej sprawie. I tak oto informacje, do których dotarłam, nie są zbyt optymistyczne, niestety.

Na początek wieści dla wszystkich, którzy w dniu wczorajszym i dziś rano zamówili Asusa Transformer Prime w przedsprzedaży w sklepie internetowym Euro. Oczywiście wszystkie te osoby tablet otrzymają. Jest jednak małe opóźnienie, za które odpowiedzialność ponosi firma Asus. Kiedy więc nastąpi wysyłka hybrydy do wszystkich, którzy zamówili ją w przedsprzedaży? Dopiero po świętach, najprawdopodobniej 28 grudnia. Dobra wiadomość jest taka, że w ramach przeprosin za zaistniałą sytuację, najprawdopodobniej każda z tych osób otrzyma upominek – możliwe, że będzie to jakieś etui. Niestety, w rzeczywistości nikt nie otrzymał upominku (akt. 29.12.2011).

Dla wszystkich, którzy w dalszym ciągu chcą wejść w posiadanie tabletu Asusa, a nie zdążyli go zamówić w pierwszej turze, mam dobrą wiadomość. Przedsprzedaż Transformer Prime ruszy w Euro jeszcze dziś (JUŻ RUSZYŁA – stan na 13.55), jednak ilość sztuk, jaka została do rozdysponowania, nie jest duża. Kolejna dostawa ma się pojawić dopiero w styczniu.

Kolejne informacje, do których dotarłam wskazują na to, że już niebawem powinniśmy się spodziewać premiery Asusa Transformer Prime w sieci sklepów Media Markt – nie jestem jednak w stanie podać konkretnej daty wejścia modelu do sprzedaży.

Na pocieszenie jeszcze jedna informacja – na profilu Asusa na Facebooku pojawiły się zdjęcia porównujące Asusa Transformer Prime z ultrabookiem Zenbook UX21:

Tabletowo.pl Rozwiewamy wątpliwości co do premiery Asusa Transformer Prime w Euro Ciekawostki Nowości   Tabletowo.pl Rozwiewamy wątpliwości co do premiery Asusa Transformer Prime w Euro Ciekawostki Nowości   Tabletowo.pl Rozwiewamy wątpliwości co do premiery Asusa Transformer Prime w Euro Ciekawostki Nowości   Tabletowo.pl Rozwiewamy wątpliwości co do premiery Asusa Transformer Prime w Euro Ciekawostki Nowości   Tabletowo.pl Rozwiewamy wątpliwości co do premiery Asusa Transformer Prime w Euro Ciekawostki Nowości   Tabletowo.pl Rozwiewamy wątpliwości co do premiery Asusa Transformer Prime w Euro Ciekawostki Nowości

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona