Rozróba Rastakana – dziś debiutuje najnowsze rozszerzenie Hearthstone’a, do odebrania m.in. darmowe pakiety kart

Hearthstone to co prawda gra dostępna przede wszystkim na PC, ale jest też jedną z najpopularniejszych na Androida oraz iOS i – nie ukrywam – jedną z moich ulubionych. Dziś około 19:00 odbędzie się premiera nowego rozszerzenia do Hearthstone’a.

Z tej okazji Blizzard zachęca graczy do uruchomienia gry i sprawdzenia nowego dodatku sześcioma darmowymi pakietami z rozszerzenia, losową legendarną kartą loa i dwiema kopiami losowego ducha tej samej klasy. Oferta jak zawsze jest ograniczona czasowo.

Od jakiegoś czasu niemal każdy dodatek do Hearthstone wprowadza nie tylko nowe karty, ale i inne nowości, w tym dodatkowe mechaniki gry. Rozróba Rastakana rozszerzy grę o legendarnych czempionów i stronników loa dla każdej z dziewięciu klas. W grze znajdzie się też coś dla pojedynczego gracza, czyli wyzwania niewymagające współzawodnictwa z innymi graczami o nazwie „Trollowa rozróba”, choć na nie poczekamy do 13 grudnia. Nową mechaniką będzie z kolei „Rzeź”, która nagradza graczy za zadanie stronnikowi nadmiaru obrażeń.

Nie wiem jak Wy, ale ja dziś po pracy odpalam HS’a.

Źródło: Blizzard