Rozpakowanie Ulefone MIX - przyjrzyjmy się mu z bliska - Tabletowo.pl

Rozpakowanie Ulefone MIX – przyjrzyjmy się mu z bliska

Ulefone MIX miał już swoją premierę, ale co innego oglądać płaskie grafiki, a co innego rzucić okiem na film prezentujący prawdziwe urządzenie. Właśnie taki „świeży” filmik udostępnił producent.

Ulefone postarało się opakować MIXa w całkiem ładne pudełko, w którym oprócz pierwszoplanowego bohatera poniższego filmu, znajdziemy folię ochronną na ekran, etui, stojaczek na smartfona, igłę do tacki SIM, ładowarkę, kabel USB i „papiery”. Trzeba powiedzieć, że to całkiem przyjemny zestaw akcesoriów.

Tabletowo.pl Rozpakowanie Ulefone MIX - przyjrzyjmy się mu z bliska Chińskie Smartfony

Dzięki materiałowi wideo możemy zobaczyć, jak prezentuje się z bliska design najładniejszego (moim zdaniem) telefonu od Ulefone. Widać, że producent przyłożył rękę do detali, łącząc z przodu 5,5-calowy ekran i minimalne ramki z frontowym czytnikiem linii papilarnych oraz niewielką kamerką 13 Mpix. Z tyłu zagospodarowanie przestrzeni było o wiele łatwiejsze – wylądowała tam podwójna kamera (13 Mpix + 5 Mpix) i dwutonowa dioda LED, a to wszystko w otoczeniu panelu o błyszczącym wykończeniu.

W środku Ulefone MIX może się pochwalić 4 GB RAM i 64 GB pamięci wewnętrznej, które wspiera ośmiordzeniowy procesor MT6750T. Bateria o pojemności 3300 mAh dba o odpowiednie zasilenie tych podzespołów, z dedykowanym chipem audio na przedzie. Całością zarządza Android 7.0.

Tabletowo.pl Rozpakowanie Ulefone MIX - przyjrzyjmy się mu z bliska Chińskie Smartfony

Jeśli chcecie dowiedzieć się czegoś więcej na temat Ulefone MIX, >tu macie link< do oficjalnej strony producenta. Zanim 5 października ruszy przedsprzedaż tego urządzenia, możecie zyskać na niego kupony, obniżające jego cenę o 30 dolarów lub po prostu wygrać go w giveaway’u. organizowanym na tej stronie.

Tabletowo.pl Rozpakowanie Ulefone MIX - przyjrzyjmy się mu z bliska Chińskie Smartfony

Artykuł powstał przy współpracy z Ulefone

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona