Różowy Samsung Galaxy Note 2 oficjalnie - Tabletowo.pl

Różowy Samsung Galaxy Note 2 oficjalnie

Dołącz do dyskusji 0
Tabletowo.pl Różowy Samsung Galaxy Note 2 oficjalnie Nowości Samsung

Samsung znany jest z tego, że część oferowanych przez niego urządzeń elektronicznych można nabyć w różowej wersji kolorystycznej. Pierwsza generacja tabletofonu Galaxy Note po jakimś czasie po premierze doczekała się różowej wersji. Nie inaczej jest w przypadku jego następcy, Galaxy Note 2.

Stali Czytelnicy Tabletowo.pl doskonale wiedzą, że różowy jest kolorem, którego najnormalniej w świecie nie trawię. Co ciekawe jednak, Galaxy Note 2 w delikatnym różu prezentuje się całkiem interesująco (co nie zmienia faktu, że takowego bym mieć nie chciała ;)).

Jak nie trudno wywnioskować, Samsung zaprezentował Galaxy Note 2 z myślą o kobietach – z racji zbliżających się Walentynek. Swoją drogą, nie zapomnijcie za tydzień szepnąć kilku miłych słów swoim ukochanym drugim połówkom. To nie prezenty są ważne, a obecność i pamięć. Choć oczywiście jakieś kwiaty mile widziane ;)

Standardowo, różowa wersja kolorystyczna sprzętu Samsunga nie będzie dostępna na całym świecie. Na chwilę obecną wiadomo jedynie, że Galaxy Note 2 trafi do sprzedaży w pierwszej kolejności w Azji. Oczywiście parametry techniczne modelu nie ulegną zmianie w stosunku do „zwykłego” Galaxy Note 2.

Tabletowo.pl Różowy Samsung Galaxy Note 2 oficjalnie Nowości Samsung

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona