Różowe sombrero na tablet do selfie? To pomysł Acera!

Różowe sombrero na tablet do selfie? To pomysł Acera!

Tablety czy smartfony nie mają już tylko być mocne i tanie, ale również muszą dobrze wyglądać. Producenci urządzeń mobilnych nieraz w reklamach swoich produktów umieszczali elementy związane ze światem mody. Tym razem jednak Acer poszedł o krok dalej i projektant Christian Cowan-Sanluis przygotował specjalnie dla nich kapelusz idealnie nadający się do robienia selfie dla tabletu Iconia A1-840.

Kapelusz ten został przygotowany na London Fashion Week i ma nam pomóc w robieniu sobie selfie. Acer twierdzi, że dzięki niemu będziemy mogli złapać idealny kąt do zrobienia zdjęcia. Ogromne różowe sombrero do robienia sobie zdjęć wydaje się bardzo głupim pomysłem, ale jest to odpowiedź na potrzeby rynku. Oczywiście nie sądzę, żebyśmy mogli teraz na ulicach oglądać dziesiątki ludzi z takimi kapeluszami, ale robienie selfie to już nie tylko moda. Dla wielu ludzi jest to najbardziej naturalna metoda fotografowania i wystarczy przejść się po ulicy turystycznego miasta, żeby zobaczyć jak jest ona popularna.

Powstała również mniejsza wersja tego kapelusza. Jeśli jednak jesteście zainteresowani, to można nabyć takie sombrero na trwających właśnie targach mody w Londynie. Cena nie jest znana.