Samsung Galaxy Note 9 (fot. Tabletowo)

Numeracja produktowa potwierdza różne warianty Samsunga Galaxy Note 10

Samsung Galaxy Note 10 jest jedną z najbardziej wyczekiwanych nowości, które spodziewamy zobaczyć się w drugiej połowie roku. Producent z Korei Południowej pokazał już linię Galaxy S10, składany smartfon oraz garść ciekawych telefonów z rodziny A. Pozostaje więc czekać na dziesiąty Notatnik. A najnowsze plotki sugerują, że jest na co czekać.

Gdzie przyłożyć ucho, tam słychać inne plotki o Galaxy Note 10. Smartfon zapewne jest już w dość zaawansowanej fazie projektowej, jednak – z oczywistych względów – na pierwsze przecieki ze zdjęciami trochę sobie jeszcze poczekamy. Warto jednak zauważyć, że ostatnie raporty, do których dotarł serwis źródłowy, wprost sugerują, że w tym roku – po raz pierwszy w historii – zobaczymy więcej niż jednego reprezentanta rodziny Galaxy Note.

Wiemy już, że urządzenia noszą następujące oznaczenia wewnętrzne: SM-N970 raz SM-N975. Będą to dwa główne urządzenia przynależne do linii Galaxy Note 10. Wiele wskazuje na to, że dodatkowo pojawią się jeszcze wersje z modemem 5G: SM N-971 oraz SM-N976. Serwis SamMobile sugeruje, że N970 będzie miał ekran o przekątnej 6,28 cala, a dziewięćset siedemdziesiątka piątkadostanie wyświetlacz o wielkości 6,75 cala.

Recenzja Samsunga Galaxy Note 9. Jedni twierdzą, że nudny, inni – że prawie idealny. To jak to w końcu jest?

Wielkość ekranów to nie jedyna zmienna. Mówi się, że kolejne zmiany będą dotyczyć modułu aparatu głównego. Kolejno oba Notatniki dostaną potrójny oraz poczwórny zestaw, który najprawdopodobniej będzie nieco ulepszonym modułem względem tego, co producent pokazał przy okazji debiutu Galaxy S10 i Galaxy S10+. Dalsze zmiany mają dotyczyć pojemności akumulatorów, jednak tutaj nie dysponujemy na tę chwilę żadnymi wiarygodnymi informacjami.

Pierwsze wrażenia – Samsung Galaxy S10E, Galaxy S10 i Galaxy S10+

Rozbieżności w kwestii różnic w pamięci RAM oraz w ilości miejsca na pliki wciąż pozostają nieznane. Jestem jednak gotowy przyjąć zakład o to, że Samsung „przyozdobi” linię Galaxy Note dziurkami w ekranie, które będą wyglądać niemal tak samo, jak rozwiązanie, które poznaliśmy przy okazji debiutu dziesiątych Galaktyk

źródło: SamMobile

na zdjęciu głównym: Samsung Galaxy Note 9, fot: własne