Rovio zapowiada Angry Birds Epic | Tabletowo.pl

Rovio zapowiada Angry Birds Epic

Dołącz do dyskusji 0

ushuakvfdwm31jfglpbc[1]

Niemal miesiąc temu pisaliśmy o nadchodzącej grze Angry Birds Stella, będącej ambitną próbą przeniesienia bohaterów popularnej zręcznościówki w obce im rejony gier przygodowych. Okazuje się jednak, że zanim przyjdzie nam pokierować losami tytułowej Stelli i jej przyjaciół, będziemy mogli zagrać w inne, równie nietypowe wcielenie Wściekłych Ptaków.

Firma Rovio zapowiedziała bowiem niedawno Angry Birds Epic, czyli kolejny spin-off swojej najbardziej dochodowej serii. Ku zaskoczeniu fanów okazało się, że najnowsza produkcja z logo Angry Birds będzie… turowym RPG osadzonym w realiach fantasy. Autorzy gry nie zdradzają jeszcze – co prawda – zbyt wielu szczegółów dotyczących warstwy fabularnej, ani mechaniki rozgrywki, ale nie da się ukryć, że każdy z dotychczasowych bohaterów serii dość dobrze wpasowuje się w stereotypy postaci znane z gier tego typu (wojownik, łucznik, mag etc.) Jak na razie wiadomo jedynie, że duży nacisk zostanie położony na system wytwarzania własnych przedmiotów.

Gra Angry Birds Epic zadebiutuje w tym tygodniu w Kanadzie, Australii i Nowej Zelandii. Reszta świata będzie musiała na nią, niestety, jeszcze trochę poczekać. Firma Rovio zapewnia jednak, że tytuł pojawi się w internetowych sklepach App Store i Google Play wiosną tego roku.

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona