Rockstar Games obniża ceny w Google Play i App Store - Tabletowo.pl

Rockstar Games obniża ceny w Google Play i App Store

Dołącz do dyskusji 0

Tabletowo.pl Rockstar Games obniża ceny w Google Play i App Store Aplikacje Nowości

Wygląda na to, że Majowie jednak się mylili. Internet wciąż jest, meteory nie zasypały nas z góry, wody nie wystąpiły z oceanu – dzień jak co dzień. Chociaż, czy na pewno? Rockstar Games chce nas przekonać, że jest inaczej. Firma postanowiła w tym właśnie dniu obniżyć ceny swoich gier zarówno na tablety z systemem Android jak i iOS.

Niestety, na razie nie mamy co liczyć na promocję najnowszego tytułu Rockstar Games na urządzenia mobilne – GTA Vice City. To było do przewidzenia, gdyż gra jest dostępna dopiero 15 dni na iOS, a na Androida zaledwie 9 dni.

Pozostałe tytuły zostały jednak przecenione na 3,73 zł w Google Play oraz 0,89 euro w App Store. Poniżej zamieszczona jest tabelka z konkretnymi linkami.


Google PlayApp Store
Grand Theft Auto III3,73 zł0,89 EUR
Grand Theft Auto: Chinatown Wars HD0,89 EUR
Grand Theft Auto: Vice City19,48 zł4,49 EUR
Max Payne Mobile3,73 zł0,89 EUROgólnie produkcje Rockstar Games znajdziecie na profilowych stronach – App Store oraz Google Play. Czas promocji nie jest określony.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona