Rockstar Games obniża ceny gier z serii Grand Theft Auto | Tabletowo.pl

Rockstar Games obniża ceny gier z serii Grand Theft Auto

Dołącz do dyskusji 0

Grand Theft Auto to seria, której nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Jej dwie pierwsze części wywołały niemałe zamieszanie w światku gier komputerowych, na stałe zapisując się złotymi zgłoskami w historii komputerowej rozrywki. Prawdziwym przełomem była jednak dopiero wydana w 2001 roku „trójka”, która przeniosła zabawę w przestępców w trzeci wymiar.

Od tamtej pory praktycznie każda kolejna odsłona serii podnosiła poprzeczkę dla całej branży, odnosząc przy tym gigantyczny sukces komercyjny. Z okazji dziesiątej rocznicy wydania gry GTA: San Andreas firma Rockstar Games postanowiła tymczasowo obniżyć ceny tabletowych wersji trzech reprezentantów rodziny GTA. Promocja obejmuje więc szacownego jubilata, którego można nabyć za 3,59 euro w App Store lub 16,50 zł w Google Play, wspomnianą wcześniej „trójkę” oraz kultowe Vice City (obie po 2,69 euro lub 12 zł).

Warto zaznaczyć, że w przypadku San Andreas jest to pierwsza obniżka ceny od dnia premiery gry w sklepach z aplikacjami.

GTA: SAN ANDREAS  
GTA: VICE CITY  
GTA III  

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona