RIM rozdaje darmowe tablety wybranym deweloperom tworzącym aplikacje na Androida - Tabletowo.pl

RIM rozdaje darmowe tablety wybranym deweloperom tworzącym aplikacje na Androida

Tabletowo.pl RIM rozdaje darmowe tablety wybranym deweloperom tworzącym aplikacje na Androida Ciekawostki Nowości

Już w grudniu 2010 roku Research In Motion poinformował o możliwości otrzymania darmowego egzemplarza BlackBerry PlayBook. Wtedy wystarczyło stworzyć aplikację, która musiała trafić do BlackBerry App World, jeszcze przez premierą urządzenia w Ameryce Północnej.

W listopadzie 2011 roku, po kolejnych już obniżkach cenowych. kanadyjski producent ustanowił tablet za gratis do zakupionej licencji profesjonalnego oprogramowania serwerowego – BlackBerry Enterprise Server v5. Co trzeba zrobić tym razem, aby załapać się na darmowego PlayBooka?

Jak twierdzi Alec Saunders – wiceprezes programistów, wystarczy że jesteś deweloperem Androida i przeportujesz swoją aplikację na BlackBerry OS, a następnie wyślesz zgłoszenie w terminie do 13 lutego, po którym wyłonieni zostaną zwycięzcy.

Potrzebny plug-in do narzędzi Eclipse znajdziecie tutaj. Chętnych zapraszam do zapoznania się z materiałem wideo:

Czy ten kolejny, wręcz desperacki krok ze strony RIM, pozwoli zwiększyć popularność PlayBooka? A może producent chce jedynie pozbyć się zalegających w magazynach tabletów? Przekonamy się o tym po zakończeniu swoistego rodzaju konkursu.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona