RIM BlackBerry Playbook w rękach Tabletowo.pl. Macie jakieś pytania? - Tabletowo.pl

RIM BlackBerry Playbook w rękach Tabletowo.pl. Macie jakieś pytania?

Dołącz do dyskusji 0

Tabletowo.pl RIM BlackBerry Playbook w rękach Tabletowo.pl. Macie jakieś pytania? Nowości

Ladies and gentlemen, here we are. Finally, after all those months of impatient waiting…

Przepraszam Was bardzo, świąteczne prezenty od Research In Motion wprowadziły mnie w iście amerykański nastrój. Niedawno do moich drzwi zapukał kurier, który w rękach trzymał paczkę z tabletem RIM BlackBerry Playbook – urządzeniem, które na targach IFA w Berlinie zrobiło na mnie bardzo pozytywne wrażenie i na recenzję którego czekałem z niecierpliwością.

Po kilku godzinach obcowania z Playbookiem mogę z czystym sercem powiedzieć, że jest to jedyny tablet, na który skłonny byłbym zamienić swojego iPada. Przyjemność użytkowania, świetna jakość wykonania, dopracowanie oprogramowania, bardzo dobry czas pracy na baterii i spore możliwości multimedialne czynią z BlackBerry Playbooka jeden z najlepszych tabletów, z jakimi miałem do czynienia. Jednakże, jak mówi stare powiedzenie – nie ma róży bez kolców. Największą wadą Playbooka jest niewielka liczba dostępnych aplikacji (przy czym większość tej mniejszości jest słabej jakości) oraz konieczność parowania z telefonem komórkowym BlackBerry, aby móc korzystać z kalendarza, kontaktów, wiadomości, notatek, zadań, przeglądarki plików oraz komunikatora BlackBerry Messenger.

Więcej na temat RIM BlackBerry Playbook dowiecie się z recenzji, która pojawi się na łamach Tabletowo.pl już wkrótce. Podczas gdy ja będę bawił się tym cackiem, zostawiajcie pytania dotyczące tabletu w komentarzach. Z przyjemnością rozwieję wszelkie Wasze wątpliwości.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona