RIM BlackBerry Playbook w rękach Tabletowo.pl. Macie jakieś pytania? | Tabletowo.pl

RIM BlackBerry Playbook w rękach Tabletowo.pl. Macie jakieś pytania?

Dołącz do dyskusji 0

blackberry-playbook-w-rekach-tabletowo-pl

Ladies and gentlemen, here we are. Finally, after all those months of impatient waiting…

Przepraszam Was bardzo, świąteczne prezenty od Research In Motion wprowadziły mnie w iście amerykański nastrój. Niedawno do moich drzwi zapukał kurier, który w rękach trzymał paczkę z tabletem RIM BlackBerry Playbook – urządzeniem, które na targach IFA w Berlinie zrobiło na mnie bardzo pozytywne wrażenie i na recenzję którego czekałem z niecierpliwością.

Po kilku godzinach obcowania z Playbookiem mogę z czystym sercem powiedzieć, że jest to jedyny tablet, na który skłonny byłbym zamienić swojego iPada. Przyjemność użytkowania, świetna jakość wykonania, dopracowanie oprogramowania, bardzo dobry czas pracy na baterii i spore możliwości multimedialne czynią z BlackBerry Playbooka jeden z najlepszych tabletów, z jakimi miałem do czynienia. Jednakże, jak mówi stare powiedzenie – nie ma róży bez kolców. Największą wadą Playbooka jest niewielka liczba dostępnych aplikacji (przy czym większość tej mniejszości jest słabej jakości) oraz konieczność parowania z telefonem komórkowym BlackBerry, aby móc korzystać z kalendarza, kontaktów, wiadomości, notatek, zadań, przeglądarki plików oraz komunikatora BlackBerry Messenger.

Więcej na temat RIM BlackBerry Playbook dowiecie się z recenzji, która pojawi się na łamach Tabletowo.pl już wkrótce. Podczas gdy ja będę bawił się tym cackiem, zostawiajcie pytania dotyczące tabletu w komentarzach. Z przyjemnością rozwieję wszelkie Wasze wątpliwości.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona