Revolution 60 – interaktywna Space-Opera na iPada | Tabletowo.pl

Revolution 60 – interaktywna Space-Opera na iPada

Dołącz do dyskusji 0

Gry przyjmujące konwencję interaktywnego filmu wracają ostatnio do łask, o czym świadczy chociażby niesłabnąca popularność produkcji spod szyldu Telltale Games. Twórcy Revolution 60 postanowili jednak podejść do tematu od nieco innej strony, miksując interaktywną Space-Operę z elementami zapożyczonymi z innych gatunków.

Oprócz długich przerywników filmowych, wzbogacanych gdzieniegdzie sekwencjami QTE, znajdziemy tu więc również proste elementy RPG, zręcznościówki i przygodówki typu Point & Click. Wszystkie one jednak są zaledwie dodatkiem do głównego dania, które w tym przypadku stanowi napisana z iście hollywoodzkim rozmachem fabuła, pozwalająca nam pokierować losami wyszkolonej zabójczyni mającej za zadanie odzyskanie kontroli nad kosmiczną stacją bojową. Niestety, wszystko to ubrane zostało w oprawę graficzną która, mówiąc delikatnie, odbiega nieco od ogólnie przyjętych standardów, przez co potrafi skutecznie zniechęcić do rozpoczęcia przygody.

Gra Revolution 60 dostępna jest do pobrania za darmo w App Store, jednak odblokowanie pełnego dostępu do fabuły będzie nas kosztowało 5,49 euro.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona