karta revolut
fot. Revolut

Z okazji 200 tysięcy użytkowników Revoluta w Polsce – darmowa dostawa karty po doładowaniu konta

Revolut założył sobie, że do końca tego roku będzie miał w Polsce 150 tysięcy użytkowników. Jednak już teraz ich liczba sięgnęła 200 tysięcy i wciąż wzrasta. Firma postanowiła to uczcić promocją, w której dostawa fizycznej karty do nowego użytkownika będzie do końca września darmowa.

Reklama

W Polsce Revolut obecny jest od marca tego roku i bardzo szybko zyskał popularność dzięki korzystnym przewalutowaniom, służąc wielu użytkownikom za automatyczny kantor i sposób na płatności podczas zagranicznych wyjazdów. W sierpniu użytkowników Revoluta było w naszym kraju 180 tysięcy, a obecnie ich liczba osiągnęła 200 tysięcy.

Nawet w najbardziej korzystnych prognozach brytyjski fintech nie liczył na tak pozytywny odzew Polaków na swoje usługi. W marcu, kiedy startup otwierał się na nasz kraj, spodziewano się zgromadzenia 150 tysięcy użytkowników do końca roku. Mamy wrzesień i właśnie pękła kolejna granica, świadcząca o tym, że chyba polubiliśmy się z Revolutem.

Wakacje były dla tego startupu przełomowe, gdyż mnóstwo polskich turystów zdecydowało się posługiwać kartami Revoluta za granicą. W ten sposób sierpniowe transakcje przy ich pomocy przekroczyły wartość 100 mln euro, co jest rekordem.

Polacy szukają oszczędności, i tak też wynika z raportu Revoluta. Podczas zagranicznych podróży wydawali za pośrednictwem aplikacji średnio 2,5 tys. złotych na przeloty, noclegi, jedzenie i transport. Szwajcarzy, Brytyjczycy czy Irlandczycy byli znacznie bardziej rozrzutni, wydając około 4 tys. zł za podróż, zaś podobne fundusze do nas przeznaczali na wycieczki Litwini, Czesi i Węgrzy (odpowiednio 2,54, 2,78 i 2,86 tys. zł).

Promocja na kartę Revolut

Z okazji przekroczenia w Polsce progu 200 tysięcy użytkowników Revoluta, firma uruchamia promocję, w której do końca września można założyć darmowe konto w Revolucie i otrzymać fizyczną kartę za darmo, nie płacąc za dostawę. Warunkiem jest doładowanie konta za przynajmniej 20 zł.

Powyższa promocja zapewne znów podbije statystyki korzystania z Revoluta, dzięki czemu polskie przedstawicielstwo przedsiębiorstwa będzie mogło wkrótce poinformować o kolejnym dużym kroku w kwestii liczby aktywnych klientów.

 

źródło: wirtualnemedia.pl