Korzystasz z wirtualnej karty Revolut? Zamów sobie plastikową za darmo! | Tabletowo.pl

Korzystasz z wirtualnej karty Revolut? Zamów sobie plastikową za darmo!

Dołącz do dyskusji 0

Revolut to usługa, która przewijała się na łamach Tabletowo już tyle razy, że prawdopodobnie nie trzeba jej nikomu przedstawiać. Wciąż wiele osób nie przekonało się jednak do tego, żeby zamówić sobie fizyczną kartę, powiązaną z aplikacją i operuje na podstawie wirtualnego odpowiednika. Jeśli należycie do tego grona, to radzę uważnie sprawdzić skrzynkę pocztową, bo macie szansę, aby „plastik” wpadł w Wasze ręce bez żadnych opłat.

Pomysłodawcy projektu Revolut już od pół roku czynią całkiem poważne kroki, aby stać się pełnoprawnym bankiem europejskim. Warto zaznaczyć, że nie zapominają przy tym o swoich klientach – czego dowodzi chociażby fakt, że usługodawca wymienia za darmo wszystkie karty, które nie współpracują z londyńskim metrem, nawet jeżeli użytkownik pochodzi – chociażby – z Polski. Nadszedł czas na kolejne wyciągnięcie ręki.

Jeżeli korzystacie z Revoluta, ale ograniczacie się przy tym do darmowej karty wirtualnej, to koniecznie zerknijcie do swojej skrzynki pocztowej (oczywiście e-mailowej ;)). Istnieje bowiem spora szansa, że znajdziecie tam formularz uprawniający do darmowego zamówienia karty fizycznej.

Aby skorzystać z promocji, wystarczy… być szczęśliwym adresatem wspomnianego maila. Wtedy trzeba już tylko wejść w link zawarty we wiadomości, zalogować się do konta Revolut, doładować konto za minimum 10 euro (nieco ponad 40 złotych, pieniądze oczywiście zostają do Waszej dyspozycji), a następnie dodać darmową kartę fizyczną w odpowiedniej zakładce.

„Standardowe” zamówienie takiej karty kosztuje 24,99 złotych (w cenę wliczona jest przesyłka), a więc okazja jest całkiem przyzwoita. Zwłaszcza, że kartą możecie śmiało płacić we właściwie wszystkich polskich sklepach, które obsługują płatność bezgotówkową – sprawdziłem na własnej skórze.

Warto jeszcze dodać, że użytkownik, który zamieścił informację o tej promocji wspomniał, że z jakiegoś powodu został obciążony normalną opłatą za wyrobienie „plastiku”. Jak sam wspomina, skontaktował się z Revolutem za pomocą zakładki Live Agent, gdzie został poinformowany, że promocja jest aktualna do 16 maja 2018 roku i w razie przypadkowego naliczenia prowizji, zostanie ona zwrócona – dowodzi tego poniższy zrzut ekranu.

Widać, że ostatnimi czasy Revolut chce zgromadzić wokół siebie jak najwięcej osób. Prywatnie nie widzę w tym nic złego, bowiem sam jestem zadowolonym użytkownikiem tej usługi od kilku dobrych miesięcy. A Wy – korzystacie z Revoluta? Jeśli tak, to koniecznie dajcie znać, czy załapaliście się na opisaną promocję!

Polecamy również:

Co powiesz na szansę wygrania vouchera na wakacje o wartości prawie 5000 złotych?

Revolut – wygodne płatności w sieci i za granicą bez opłat za przewalutowanie

źródło: Pepper

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - przeceny!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona