pieniądze kasa mamona hajs money złotówki PLN
fot. Pixabay

Co powiesz na szansę wygrania vouchera na wakacje o wartości prawie 5000 złotych?

Słoneczna pogoda za oknem sprawia, że zdecydowana większość z nas z chęcią wyskoczyłaby na krótki urlop. Na przeszkodzie stanąć może jednak brak funduszy, ale właśnie pojawia się okazja, aby zdobyć voucher na wakacje o wartości prawie 5000 złotych. Jak? Wystarczy wziąć udział w konkursie, zorganizowanym przez Revolut, którego zasady są banalnie proste.

Reklama

Być może słyszeliście, że ostatnio Revolut dodał do swojej aplikacji nową funkcję, Sejf. Spotkała się ona z bardzo ciepłym przyjęciem, bowiem w zaledwie dwa tygodnie swoją skarbonkę utworzyło ponad sto tysięcy użytkowników. Aby to uczcić, postanowiono zorganizować konkurs, w którym do wygrania jest voucher na wakacje o wartości tysiąca funtów, tj. równowartości prawie 5000 złotych.

Po utworzeniu Sejfu, użytkownik może oszczędzać na wybrany przez siebie cel na kilka różnych sposobów. Najprostszym jest zaokrąglanie wartości wykonywanych kartą płatniczą transakcji w górę – nadwyżka automatycznie trafia do Sejfu. W praktyce działa to tak, że – na przykład – kupujecie coś za 4,50 złotych, a z konta pobiera Wam równe 5 złotych, z czego 50 groszy przelewane jest do Sejfu.

Oprócz tego, można dokonać jednorazowej wpłaty lub ustalić wpłatę automatyczną określonej kwoty, na przykład raz w tygodniu lub raz w miesiącu. Revolut zachęca jednak, aby korzystać z funkcji zaokrąglania wartości transakcji w górę, ponieważ dzięki temu można wygrać voucher na wakacje o wartości tysiąca funtów, czyli równowartości prawie 5000 złotych.

Jak wspomniałem, zasady konkursu są banalnie proste, ponieważ wystarczy utworzyć Sejf, zgodzić się na zaokrąglanie wartości transakcji, wykonanych kartą płatniczą, w górę i robić zakupy tak, jak do tej pory. Każdy, kto od 1 maja do 1 czerwca (do godziny 10:00) 2018 roku zaoszczędzi w ten sposób 20 funtów lub ich równowartość (~100 złotych), automatycznie weźmie udział w losowaniu nagrody.

Chociaż do wygrania jest tylko jedna nagroda, to jest ona na tyle wartościowa, że zdecydowanie warto wziąć udział w konkursie, przygotowanym przez Revolut. Wyniki zostaną ogłoszone najwcześniej 2 czerwca 2018 roku na oficjalnym profilu na Twitterze @revolutapp (najpóźniej 14 czerwca 2018 roku). Na koniec trzeba jeszcze dodać, że konkurs przeznaczony jest dla użytkowników, którzy ukończyli 18. rok życia i mieszkają na terenie Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Voucher ma być ważny przez 6 miesięcy i będzie go można wykorzystać na stronie lastminute.com.

Regulamin konkursu

Polecamy również:

https://www.tabletowo.pl/2018/04/18/aplikacja-revolut-vaults-sejf-oszczedzanie/

https://www.tabletowo.pl/2018/03/04/revolut-wygodne-platnosci-w-sieci-i-za-granica-bez-oplat-za-przewalutowanie/

Źródło: własne