Retry - pierwsza gra od Rovio LVL11 | Tabletowo.pl

Retry – pierwsza gra od Rovio LVL11

Dołącz do dyskusji 0

Kilka miesięcy temu firma Rovio ogłosiła powstanie LVL11 – swojego nowego oddziału nastawionego na tworzenie produkcji „eksperymentalnych”, które wprowadziłyby nieco świeżości do zdominowanego przez wściekłe ptaki katalogu wydawniczego Finów. Dziś odbyła się światowa premiera ich pierwszego dzieła (którego otwarta beta była w naszym kraju dostępna już od dłuższego czasu).

Retry, bo taki właśnie tytuł nosi wspomniana produkcja, nie jest jednak zbytnio eksperymentalne, nowatorskie ani zaskakujące. Na pierwszy rzut oka przypomina ono bowiem nieco spóźniony klon gry Flappy Bird. Znajdziemy tu więc audiowizualną oprawę w stylu retro, trudne i niewygodne sterowanie i mechanikę rozgrywki karcącą gracza za każdy drobny błąd. Z czasem okazuje się wprawdzie, że tytuł ten jest jednak nieco bardziej rozbudowany niż pozostałe „latadła”, jednak nie zmienia to faktu iż przez większość czasu towarzyszyć nam będzie poczucie wtórności.

Gra Retry dostępna jest do pobrania za darmo (mikropłatności) w sklepach App Store i Google Play.

 

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona