République już dostępne w Google Play - Tabletowo.pl

République już dostępne w Google Play

Dołącz do dyskusji 0

Większość typowych przygodówek pozwala nam na bezpośrednie kierowanie poczynaniami postaci wokół której kręci się ich wątek fabularny. Gra République zerwała jednak z tym schematem, „degradując” nas do roli niewidzialnego pomocnika głównej bohaterki.

Teraz, niemal rok po premierze w App Store, tytuł ten pojawił się wreszcie w Google Play, dzięki czemu również użytkownicy urządzeń z systemem Android mogą spróbować pomóc Hope w ucieczce z niezbyt przyjaznego miejsca jakim jest tytułowa Republika. Zadaniem gracza, który wciela się w postać hakera obserwującego wszystko z perspektywy kamer przemysłowych, jest utorowanie wspomnianej pani drogi do wolności. By tego dokonać będziemy musieli więc między innymi odwracać uwagę strażników, dezaktywować zabezpieczenia i pomagać Hope w rozwiązywaniu zagadek. Zgodnie z panującą obecnie modą fabuła gry podzielona została na pięć odcinków, z których aktualnie dostępne są trzy. Podstawowa cena gry obejmuje jedynie pierwszy epizod. Pozostałe należy zaś nabyć za pomocą mikropłatności (pojedynczo lub w zestawie).

Gra République dostępna jest do nabycia w internetowych sklepach App Store (2,69 euro) i Google Play (10 zł).

 

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona