République już dostępne w Google Play

Większość typowych przygodówek pozwala nam na bezpośrednie kierowanie poczynaniami postaci wokół której kręci się ich wątek fabularny. Gra République zerwała jednak z tym schematem, „degradując” nas do roli niewidzialnego pomocnika głównej bohaterki.

Teraz, niemal rok po premierze w App Store, tytuł ten pojawił się wreszcie w Google Play, dzięki czemu również użytkownicy urządzeń z systemem Android mogą spróbować pomóc Hope w ucieczce z niezbyt przyjaznego miejsca jakim jest tytułowa Republika. Zadaniem gracza, który wciela się w postać hakera obserwującego wszystko z perspektywy kamer przemysłowych, jest utorowanie wspomnianej pani drogi do wolności. By tego dokonać będziemy musieli więc między innymi odwracać uwagę strażników, dezaktywować zabezpieczenia i pomagać Hope w rozwiązywaniu zagadek. Zgodnie z panującą obecnie modą fabuła gry podzielona została na pięć odcinków, z których aktualnie dostępne są trzy. Podstawowa cena gry obejmuje jedynie pierwszy epizod. Pozostałe należy zaś nabyć za pomocą mikropłatności (pojedynczo lub w zestawie).

Gra République dostępna jest do nabycia w internetowych sklepach App Store (2,69 euro) i Google Play (10 zł).

[button link=”https://itunes.apple.com/pl/app/id687888390″ class=”zkazdej” id=”appstore” newtab=”on”][/button] [button link=”https://play.google.com/store/apps/details?id=com.camouflaj.republique” class=”zkazdej” id=”googleplay” newtab=”on”][/button]