Pierwsze grafiki przedstawiające Xiaomi Mi Max 2 | Tabletowo.pl

Pierwsze grafiki przedstawiające Xiaomi Mi Max 2

Dołącz do dyskusji 0

Pierwsza generacja Xiaomi Mi Max została przyjęta przez rynek całkiem dobrze. Mimo, że najgorętszym tematem najbliższych dni będzie oczywiście Xiaomi Mi 6, to jednak bardzo cieszy nas kolejny, a na dodatek zdradzający tak wiele, wyciek informacji o Mi Max 2.

Niestety, ale nie dysponujemy wszystkimi renderami. Jak na ironię, zabrakło tego najciekawszego, które przedstawiałoby frontową bryłę urządzenia. No, ale operując plotkami, trzeba czasem cieszyć się z małych rzeczy ;) I tak, dzięki Gizmochina, możemy pokazać Wam rendery plecków oraz górnej i dolnej krawędzi urządzenia. Poniżej macie grafiki, ale nie kończcie lektury wpisu zbyt wcześnie. Jeszcze niżej poplotkujemy o rzekomej specyfikacji technicznej Mi Max 2.

Fot: gizmochina

Przewinęliście aż do tego miejsca? Dobrze. Pora na przewidywaną specyfikację urządzenia. Źródłem plotek jest ta sama osoba, która podzieliła się powyższymi renderami. Smartfon ma napędzać Snapdragon 626, ekran będzie posiadał przekątną 6,4 cala, pracując w rozdzielczości 1080p. Fajna sprawa, to obecność wejścia audio jack, USB typu C oraz portu podczerwieni. Jeśli informacje okażą się być prawdziwe, to urządzenie będzie posiadało metalową obudowę, 4 GB RAM, 128 GB na pliki użytkownika główną kamerę o 12-megapikselowej matrycy oraz 5-megapikselową optykę do zdjęć typu selfie.

Cena oraz data premiery nie są jeszcze znane, choć nie zdziwię się, jeśli urządzenie zostanie zaprezentowane 19 kwietnia, wraz z flagowym Mi 6.

źródło: gizmochina.com

*na zdjęciu głównym Xiaomi Mi Max

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona