W sieci mamy wysyp renderów przedstawiających Samsunga Galaxy S8 22

W sieci mamy wysyp renderów przedstawiających Samsunga Galaxy S8

Dzięki dużej liczbie przecieków wiele już wiemy na temat wyglądu Samsunga Galaxy S8. Większość z nich jednak różni się od siebie, przedstawiając różne koncepcje. Jakiś czas temu zdjęcie smartfona opublikował słynny Evan Blass, który jest bardzo wiarygodnym źródłem. Teraz w sieci pojawiły się kolejne grafiki.

Dosyć pokaźną liczbę projektów udostępnił w sieci serwis DesignWoos. Przedstawiają one koncepcyjny wygląd smartfona, który został stworzony na podstawie wszystkich zebranych wcześniej informacji.

Jak widać na fotografiach, urządzenie ma duży, zagięty ekran (5.8 lub 6.3 cala), zajmujący większą część przedniego panelu. Okalają go bardzo cienkie ramki, przez co smartfon nie zwiększy zbytnio swoich gabarytów. Powyżej wyświetlacza znajduje się aparat oraz zestaw czujników. Na dolnej ramce, zamiast przycisków pojemnościowych (które zostaną zastąpione specjalnymi przyciskami systemowymi) oraz przycisku home,  znalazło się miejsce tylko na logo koreańskiej firmy.

Na tylnym panelu, również zagiętym po bokach, znajduje się aparat główny wraz z diodą doświetlającą oraz czytnik linii papilarnych przeniesiony z przedniego panelu urządzenia.

Prawa krawędź skrywa przycisk zasilania, natomiast naprzeciwko niej znajdziemy klawisze regulacji głośności oraz specjalny przycisk przywołujący asystenta głosowego Samsunga – Bixby. Oprócz nich są jeszcze głośnik, port USB-C oraz powracające gniazdo jack 3,5 mm, ulokowane na dolnej krawędzi urządzenia.

Autorzy renderów przygotowali dla nas jeszcze mały smaczek, w postaci kilku wersji kolorystycznych, a dokładniej czerwonej, niebieskiej, zielonej i srebrnej.

Bardzo możliwe, że smartfon oprócz klasycznej wersji czarnej, pojawi się również w szarej i różowej odsłonie, co pokazuje dodatkowy przeciek przedstawiający fotografię przednich paneli w wyżej wymienionych kolorach.

W sieci mamy wysyp renderów przedstawiających Samsunga Galaxy S8 41

Ukazane na renderach urządzenie jest właściwie identyczne z tym, które ukazał światu Evan Blass. Różni je tylko jeden szczegół – logo producenta na dolnej ramce. Bardzo możliwe, że biały napis Samsung zostanie na dolnym panelu na stałe. Krążą także plotki, iż będzie on wyświetlany na specjalnie wyznaczonej do tego części wyświetlacza. Osobiście mam nadzieję, iż zgodna z prawdą będzie pierwsza koncepcja, gdyż ta druga kompletnie mi się nie podoba.

Ostateczny wygląd najnowszego flagowca koreańskiego producenta poznamy podczas oficjalnej premiery, która odbędzie się najprawdopodobniej 29 marca.

 

Źródła: SamMobile, AndroidHeadlines