Do września daleko, ale przynajmniej możemy obejrzeć sobie rendery iPhone’a 9 z ekranem 6.1″ LCD | Tabletowo.pl

Do września daleko, ale przynajmniej możemy obejrzeć sobie rendery iPhone’a 9 z ekranem 6.1″ LCD

Dołącz do dyskusji 0

Apple zaprezentuje za dwa miesiące nowe urządzenia z serii iPhone. Wcześniejsze przecieki i plotki sugerowały, że będą to trzy nowe smartfony, w tym dwa z ekranami OLED i jeden z LCD. Każdy z nich będzie przypominać model X, czyli otrzyma małe ramki wokół wyświetlacza oraz notcha, czyli wcięcie u góry ekranu.

Jeśli Apple zaplanuje konferencję dotyczącą iPhone’ów na wrzesień, powinniśmy do tego czasu ujrzeć więcej informacji na temat nowych modeli. W tym momencie możemy zadowolić się renderami iPhone’a X i iPhone’a 9 (nazwiemy go tak roboczo, choć nie wiadomo, jakiej nazwy użyje Apple). Stworzył je Jonas Dähnert i opublikował na stronie niemieckiego bloga – Nieuwe Mobiel.

Na dole znajduje się znany już iPhone X, a na nim – iPhone 9

Grafiki ukazują tegorocznego iPhone’a X i obok niego, nowego iPhone’a 9, który ma rzekomo zadebiutować na konferencji we wrześniu. Najnowszy model ma być wyposażony w 6.1-calowy ekran LCD. Niestety, ramki wokół tego urządzenia mogą być nieco większe, niż w przypadku sprzętu z serii X, ze względu na to, że do tej pory nie udało się z powodzeniem (i opłacalnie) wykorzystać giętkich wyświetlaczy LCD.

Kolejną rzeczą, która różni oba modele, to aparat. W nowym, tańszym modelu Apple znajdziemy tylko jeden obiektyw, w przeciwieństwie do starszego modelu, w którym są dwa.

Zaprezentowany również zostanie następca iPhone’a X, który ma mieć takie same rozmiary, co poprzednik, ale ma być nieco mocniejszy, z 5,8″ ekranem OLED. Oprócz tego zobaczymy jego większą wersję – z wyświetlaczem 6,5″.

Z lewej strony – nowy iPhone 9, a z prawej – tegoroczny iPhone X

Prognozowane ceny tegorocznych iPhone’ów wyglądają całkiem zachęcająco i obiecująco

Źródła: BGRNieuwe Mobiel

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona