Nie ma jeszcze fotografii nowego iPhone’a? No to trzeba je stworzyć | Tabletowo.pl

Nie ma jeszcze fotografii nowego iPhone’a? No to trzeba je stworzyć

Dołącz do dyskusji 0

Informacji na temat tegorocznego iPhone’a można znaleźć coraz więcej. Niestety, większość z nich ma formę pisemną. Wzrokowcy nie mają jednak czym nacieszyć oczu – zdjęć nadchodzących iPhone’ów nie ma, nawet takich robionych krzesłem. Na szczęście ci, którzy na co dzień zajmują się grafiką, nie zawodzą. Zawsze można przyjrzeć się ich fantazjom w postaci renderów – niektóre z elementów, które na nich występują, rzeczywiście mogą pojawić się w smartfonach Apple.

Jednym z grafików „nakręconych” na nowego iPhone’a jest Benjamin Geskin. Zebrał wszystkie plotki i przecieki o urządzeniu Apple i uwzględnił je podczas tworzenia renderu. W efekcie można podziwiać elegancki sprzęt z logo jabłuszka na obudowie, ekranem wypełniającym niemal cały przedni panel telefonu i wtopionym w niego skanerem linii papilarnych.

To, czy rzeczywiście zobaczymy takie urządzenie, jest kwestią dyskusji. iPhone, którego nazywamy „8”, rzeczywiście może mieć 5,8-calowy wyświetlacz, ale wciąż nieznane są losy czytnika linii papilarnych. Apple rzekomo pracuje nad tym, żeby znajdował się pod warstwą szkła i nie zbierał miejsca wyświetlaczowi, pozostając przezroczystym.

Jednocześnie dochodzą nas słuchy, że podobnie jak Samsung, ma z tą technologią spore problemy. Koreańczycy przenieśli przez to skaner linii papilarnych na plecki urządzenia. Czy to samo czeka iPhone’a 8? Dla użytkowników smartfonów Apple byłby to prawdziwy szok.

Bardziej prawdopodobne jest, że Apple przesunie premierę OLED-owego iPhone’a na późniejszy termin, kiedy wszystkie technologie będą działać bezbłędnie. Firma nie może ryzykować wpadką, która mogłaby ją sporo kosztować.

Geskin twierdzi, że jego prace oparte są „na prawdziwych planach” i ukazują takie detale jak 4 mm ramki dookoła ekranu oraz jej metalowe wykończenie na krawędziach. Benjamin jest też zdania, że układ aparatów w iPhonie 8 się zmieni i będzie pionowy.

To tyle spekulacji – teraz możemy nasycić oczy ładnymi projektami Bena. A z innymi renderami możecie zapoznać się na przykład tu.

źródło: @VenyaGeskin1 i iDropNews dzięki SlashGear

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona