Renaissance Blood THD na sprzęt z Tegrą 3 - Tabletowo.pl

Renaissance Blood THD na sprzęt z Tegrą 3

Urządzenia pracujące dzięki czterordzeniowej Tegrze 3 znane są z dostępu do Google Play oraz Tegra Zone, w którym to znajdziemy produkcje tworzone i optymalizowane z myślą o procesorach Nvidii. Dziś do sklepu trafił nowy tytył przeznaczony na sprzęt z Tegrą 3: Renaissance Blood THD. Jest to strzelanka (first-person shooter) oparta na silniku Unreal 3 dla urządzeń mobilnych, której akcja rozgrywa się w epoce renesansu.

Po śmierci Leonarda da Vinci bohaterowie epoki renesansu rozpoczęli walkę o zdobycie zaprojektowanej przez niego machiny. Posługując się potężnymi rodzajami broni z motywami odwołującymi się do różnych wynalazków Da Vinciego, gracz bierze udział w fascynującej rozgrywce, której reguły ustanawiają nauka i alchemia.

Gry optymalizowane pod procesor Tegra 3 znane są z charakterystycznych efektów, bez których nie obeszło się także i tym razem. Nvidia zadbała o to, by produkcja zawierała złożone geometrycznie środowiska, tekstury w wysokiej rozdzielczości oraz wykorzystywała realistyczne i dynamiczne oświetlenie i symulacje fizyczne w czasie rzeczywistym.

Koszt Renaissance Blood THD to 3,99 dolarów. Grę znajdziecie zarówno w Google Play, jak i Tegra Zone. Poniżej krótki filmik przedstawiający omawiany tytuł:

Tabletowo.pl Renaissance Blood THD na sprzęt z Tegrą 3 Aplikacje Nowości   Tabletowo.pl Renaissance Blood THD na sprzęt z Tegrą 3 Aplikacje Nowości   Tabletowo.pl Renaissance Blood THD na sprzęt z Tegrą 3 Aplikacje Nowości

ź: Nvidia

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona