Remote Play - łatwe dzielenie treści pomiędzy urządzeniami z Androidem i iOS - Tabletowo.pl

Remote Play – łatwe dzielenie treści pomiędzy urządzeniami z Androidem i iOS

Dołącz do dyskusji 0

Tabletowo.pl Remote Play - łatwe dzielenie treści pomiędzy urządzeniami z Androidem i iOS Aplikacje Nowości

Dzielenie się treścią pomiędzy urządzeniami jeszcze nigdy nie było tak łatwe. Możemy to zrobić na wiele sposobów: zaczynając od dysku przenośnego, a kończąc na bezprzewodowej sieci WiFi. Co jednak zrobić, gdy chcemy wyświetlić swoje ulubione wideo z tabletu opartego o system Android na sprzęcie z iOS lub podzielić się innymi multimediami ze znajomymi lub dokumentami ze współpracownikami? Nic prostszego.

Remote Play – to aplikacja umożliwiająca wyświetlanie plików od razu na urządzeniu drugiej osoby, o ile podłączone jest do tej samej sieci lokalnej. W ten sposób możemy przekazać komuś do wglądu własne dokumenty czy muzykę. Co więcej, nie będzie to jedna osoba, a kilka. Warto wspomnieć, że czas udostępniania jest zależny od nas. W każdej chwili możemy wyłączyć program i pozbawić odbiorców wglądu.

Aplikacja wspiera dzielenie się zdjęciami, muzyką, wideo, a także dokumentami: PDF, Word, Excel i PowerPoint, pomiędzy użytkownikami Remote Play. Do działania wymaga urządzenia z Androidem w wersji 2.3 lub nowszej. Poniżej znajdziecie krótką prezentację programu (iPad 2 i Nexus 7):

Wczesną wersję oprogramowania na Androida można pobrać za darmo w Google Play. Wersji aplikacji na iOS, póki co, nie można znaleźć w AppStore – ma zadebiutować w ciągu najbliższych kilku dni. Co więcej, trwają również prace nad edycją na Windows 8.

źrodło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona