Remake Dungeon Keeper dostępny w Google Play - Tabletowo.pl

Remake Dungeon Keeper dostępny w Google Play

Dołącz do dyskusji 0
Tabletowo.pl Remake Dungeon Keeper dostępny w Google Play  Aplikacje

Oryginalna gra Dungeon Keeper zadebiutowała na komputerach osobistych w 1997 roku. Mimo iż nie była to pierwsza produkcja stawiająca gracza po przeciwnej stronie barykady, to jednak jej jako pierwszej udało się udowodnić, że bycie tym złym może być naprawdę bardzo przyjemne. Fakt ten, w połączeniu z kilkoma innowacyjnymi mechanizmami rozgrywki, specyficznym klimatem i ogromną porcją grywalności sprawił, że Dungeon Keeper do dziś uważany jest za jedno z największych dzieł w dorobku Petera Molyneux.

Niestety, remake stworzony przez jeden z oddziałów studia Electronic Arts, który zadebiutował niedawno w internetowym sklepie Google Play, nie odziedziczył ducha oryginału. Mimo iż teoretycznie znajdziemy tu niemal wszystkie elementy, za które gracze całego świata pokochali pierwowzór, wzbogacone o uwspółcześnioną oprawę graficzną i sterowanie przystosowane do ekranów dotykowych, to jednak większość z nich została w pewien sposób zubożona, przez co gra nie wzbudza już takich emocji, jak kiedyś. Jeśli dodamy do tego dość nachalne mikropłatności, bez których gra staje się naprawdę uciążliwa, otrzymamy tytuł, który najprawdopodobniej przepadłby dość szybko w odmętach Google Play, gdyby nie wypychająca go na powierzchnie siła stojącej za nim legendy.

Grę Dungeon Keeper można pobrać za darmo w internetowym sklepie Google Play (wersja na iOS nie jest aktualnie dostępna w naszym regionie).

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona