Release Shogo z 10-calowym ekranem (wideo) - Tabletowo.pl

Release Shogo z 10-calowym ekranem (wideo)

Tabletowo.pl Release Shogo z 10-calowym ekranem (wideo) Nowości

Release Shogo to kolejny tablet zaprezentowany na zakończonych wczoraj targach Computex 2010. Myślicie, że w ogóle nieznana firma może wyprodukować naprawdę interesujące urządzenie, w którego posiadanie będzie chciało wejść wiele tysięcy ludzi na całym świecie? Na pewno. Tylko raczej w tym przypadku tak nie będzie.

Tablet Release Shogo wyposażony został w 10-calowy, dotykowy ekran pojemnościowy o rozdzielczości 1024 x 600 pikseli, procesor ARM Freescale IMX-47, 256MB pamięci RAM oraz 4GB pamięci ROM. W jego wnętrzu nie zabrakło również WiFi, Bluetooth, czytnika kart pamięci SD, akcelerometru, Ethernet oraz aparatu o rozdzielczości 2 Mpix.

Kontrolowany przez linuksową platformę tablet Release Shogo ma być dostępny w sklepach w sierpniu bieżącego roku. Cena urządzenia mającego wytrzymywać trybie czuwania do ośmiu godzin, ma nie być wyższa niż 500 dolarów.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona