Reklama LG G3 z rekordem Guinessa! Czy to jest sposób na Samsunga?

LG G3 to jeden z najlepszych obecnie dostępnych phabletów na rynku. Jednak jak to bywało już w przeszłości, stworzenie dobrego urządzenia to nie wszystko i liczy się odpowiednia reklama. Dlatego to właśnie poprzednie generacja Samsunga Galaxy biły rekordy sprzedaży, jeśli chodzi o Androida, chociaż nie zawsze były najlepszym wyborem. Teraz druga koreańska firma zamierza powalczyć również reklamą i jednym z jej elementów jest ogromny billboard, który zdobył rekord Guinessa.

Reklama LG G3 powstała w stolicy Arabii Saudyjskiej (Rijad), a konkretniej niedaleko lotniska, które się tam znajduje. Dzięki temu 20 milionów pasażerów rocznie, którzy tam podróżują, będą mogli ją zobaczyć. Na zdjęciach prezentuje się oszałamiająco, ale wrażenie robią również liczby. Długość tego billboardu wynosi 240 metrów, a jego wysokość to 12 metrów. Daje nam to 1800 ton stali wykorzystanej do jego budowy oraz 3000 metrów kwadratowych powierzchni. Dzięki tym liczbom jest to największy billboard na świecie, co potwierdza rekord Guinessa.

LG-sets-Guinness-World-Record-with-this-gigantic-G3-ad 3

Ciężko stwierdzić czy takie akcje pozwolą nawiązać walkę LG G3 z konkurencją, ale zawsze to wywoła szum medialny na krótszą metę. Jeśli zastanawiacie się jak sprawdza się ten phablet i czy warto się nim zainteresować, to przeczytajcie recenzję Piotra: Recenzja LG G3, czyli 5,5 cala w rozmiarze smartfona

LG-sets-Guinness-World-Record-with-this-gigantic-G3-ad