Redmi Note 9 Pro z aktualizacją do MIUI 12. Już można pobierać

Użytkownicy smartfonów Redmi Note 9 Pro informują, że ich smartfony otrzymują aktualizację nakładki systemowej do MIUI 12. Warto ją zainstalować.

Seria smartfonów Redmi Note to urządzenia, które cieszą się w Polsce niesłabnącą popularnością. Kolejne, przynależne do niej modele, słyną z wzorowego stosunku ceny do oferowanych możliwości. Nie inaczej jest w przypadku Redmi Note 9 Pro, którego cena, zwłaszcza w ostatnim czasie, jest jeszcze bardziej atrakcyjna niż w momencie rynkowego debiutu.

Decydując się na zakup smartfona z Androidem, ze średniej półki cenowej, użytkownicy często odczuwają uzasadnione obawy co do tego, jaką opiekę posprzedażową zaoferuje im producent urządzenia, zwłaszcza w kwestii dostarczania aktualizacji i poprawek bezpieczeństwa. Na tym polu, firma Xiaomi, ma naprawdę niezłą opinię, która właśnie została potwierdzona.

Redmi Note 9 Pro (fot. Miłosz Starzewski/Tabletowo.pl)

MIUI 12 trafia na kolejne smartfony

Najnowsze dostępne wcielenie autorskiej nakładki chińskiego producenta – MIUI, zadebiutowało w kwietniu bieżącego roku. Nakładka, bazująca na systemie Android 10, wnosi sporo usprawnień względem poprzedniej, przede wszystkim w aspekcie szybkości i stabilności interfejsu. Nie zapomniano również o nowych funkcjonalnościach, a także efektach graficznych, które wielu recenzentów ocenia bardzo pozytywnie.

Z atutów MIUI 12, od niedawna, mogą już korzystać nabywcy średniopółkowego modelu Redmi Note 9 Pro. Informacją, o dostępności aktualizacji, podzielił się użytkownik Twittera pauljacobski:

Dedykowana Redmi Note 9 Pro wersja, oznaczona została numerem V12.0.1.0.QJZEUXM. Waży 689 megabajtów, dlatego lepiej będzie pobrać ją za pośrednictwem WiFi.

Udostępnienie MIUI 12 z pewnością ucieszy wszystkich posiadaczy Redmi Note 9 Pro. Czytelników, posiadających właśnie ten model, prosimy o podzielenie się informacją, czy również otrzymali możliwość uaktualnienia, oraz kilka słów na temat tego, jak wpłynęła na pracę ich smartfona.