Red Crow Mysteries: Legion za darmo w AppStore

Lubicie gry typu hidden object? Jeżeli tak, to może Was zainteresować tytuł Red Crow Mysteries: Legion, który obecnie można zdobyć za darmo na iOS.

Gra opowiada historię kobiety, która ma dar widzenia czystego zła, rzeczy niedostrzeganych przez innych śmiertelników. Dar ten musi wykorzystać do uratowania istnień całego świata. Jeżeli tego nie zrobi, to wszystko pogrąży się w nicości.

Reklama

Red Crow Mysteries: Legion składa się z trzech rozdziałów z siedemdziesięcioma lokacjami, gdzie musimy oglądać dokładnie przedstawiane nam scenki i dostrzegać przedmioty związane z czystym złem. Ponadto znajdziemy tutaj kilkanaście mini-gier o charakterze logicznym.  Na uwagę zasługuje fakt, iż deweloperzy przygotowali oryginalną ścieżkę dźwiękową.

Gra standardowo kosztuje około 9 złotych, jednak teraz możemy dostać ją całkowicie za darmo na urządzenia pracujące pod kontrolą iOS.

[button link=”https://itunes.apple.com/us/app/red-crow-mysteries-legion/id600526443?mt=8″ size=”large” text_size=”beta” class=”zkazdej” id=”appstore” newtab=”on”][/button]