Najważniejszą cechą taniego realme C20A ma być solidna bateria. Czy 5000 mAh wystarczy?

Realme nie zamierza zwalniać, jeśli chodzi o produkcję coraz nowszych modeli smartfonów. Ktoś w tej firmie siedzi dzień i noc nad projektowaniem kolejnych urządzeń – zapowiedziano już premierę realme C20A, i to już na przyszły tydzień.

realme C20A już 13 maja

Rodzina smartfonów realme C gromadzi praktycznie same telefony z budżetowej półki i mało kto szczególnie wyczekuje premier kolejnych jej przedstawicieli. Realme ma zresztą naprawdę duże tempo, jeśli chodzi o wydawanie urządzeń – prawie że każdego tygodnia jesteśmy informowani o jakimś nowym sprzęcie. Już niebawem poznamy realme C20A.

Zapowiedź, jaka pojawiła się na facebookowym koncie realme, bez żadnych wątpliwości wskazuje na prezentację realme C20A. O specyfikacji tego urządzenia nie wiemy praktycznie nic. Z plakatu można wywnioskować jedynie, że główną cechą tego sprzętu ma być pojemna bateria 5000 mAh.

Firma nie wspomina bezpośrednio o dacie ujawnienia smartfona, ale wszystko wskazuje na 13 maja.

Podobny do innych smartfonów realme C2x?

Należy się nastawić na to, że realme C20A będzie czerpał sporo z już obecnych na rynku smartfonów z rodziny „C”. Można więc spodziewać się ekranu 6,5″ o rozdzielczości HD+, jakiegoś procesora MediaTeka (może Helio G35) i przynajmniej 3 GB RAM z minimum 32 GB pamięci wewnętrznej. W zależności od tego, czy telefon będzie bardziej przypominał realme C21 czy realme C25, może zyskać aparat główny z matrycą 13 Mpix lub bardziej złożoną.

Nie wyobrażam sobie, żeby realme pokpiło sprawę gniazda słuchawkowego – w tańszych smartfonach tego producenta, zwykle ono występuje.

Wkrótce zobaczymy, co takiego przygotowało realme i na ile nasze przewidywania się pokryją z rzeczywistością. Do 13 maja już niedaleko.