Real Racing 3 za darmo w App Store i Google Play | Tabletowo.pl

Real Racing 3 za darmo w App Store i Google Play

Dołącz do dyskusji 0

Trzecia część popularnej serii wyścigów Real Racing autorstwa Electronic Arts jest już dostępna w sklepach App Store i Google Play. Tym razem twórcy postanowili wypróbować model dystrybucji Freemium, co oznacza, że mimo iż pobranie samej gry jest darmowe (poprzednie części kosztowały około 20 złotych), to okazji do wydania pieniędzy wewnątrz gry (nieraz większych niż to bywa w przypadku jednorazowej opłaty za jej pobranie) nie zabraknie. W przypadku Real Racing 3 nasze prawdziwe fundusze będziemy mogli zamienić na wirtualne dobra takie jak nowe samochody, usprawnienia czy skrócenie czasu napraw. Na szczęście żadna z opłat nie jest wymagana do robienia postępów w grze, a jedynie je przyśpiesza, przez co jedynym, co może zmusić nas do wydania pieniędzy jest nasz własny brak cierpliwości.

Sama gra prezentuje się naprawdę świetnie i można nawet zaryzykować stwierdzenie, iż wyglądem przypomina bardziej produkcje konsolowe (może nie te najnowszej generacji, ale zawsze) niż typowe produkcje znane z tabletów. Autorski silnik graficzny Mint 3 pozwolił twórcom na wprowadzenie do gry takich wizualnych bajerów, jak działające wsteczne lusterka, dynamiczne świetlne refleksy czy widoczne uszkodzenia samochodów. Wszystkie maszyny i trasy dostępne w grze oparte są na licencjach, dzięki czemu będziemy mieli okazję poprowadzić wirtualne modele takich marek, jak Porsche, Lamborghini czy Bugatti (łącznie ponad 45 pojazdów różniących się nie tylko wyglądem, ale też sposobem prowadzenia) po znanych miłośnikom wyścigów torach takich, jak Mazda Raceway Laguna Seca czy Circuit de Spa-Francorchamps. Gracz będzie miał okazje spróbować swoich sił w ponad 900 konkurencjach, w skład których wejdą nie tylko zwykłe wyścigi ale też np. wyścigi typu drag (tzw. samochodowy sprint, czyli wyścigi na prostym, krótkim torze) czy wyzwania czasowe (dojedź jak najdalej zanim zegar dojdzie do zera, każdy wyprzedzony samochód zwiększa limit czasu o kilka sekund). W przypadku ukończenia ich wszystkich pozostanie nam jeszcze tryb multiplayer, w którym będziemy mogli np. ścigać się z „duchami” innych graczy sterowanymi przez komputer.

Podsumowując: Real Racing 3 to pozycja obowiązkowa dla miłośników tabletowych samochodówek, zwłaszcza iż model dystrybucji Freemium sprawia, że możemy (przy odrobinie cierpliwości) grać w nią całkowicie za darmo.

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona