Real Football 2013 debiutuje w Google Play - Tabletowo.pl
Ważne

Real Football 2013 debiutuje w Google Play

Tabletowo.pl Real Football 2013 debiutuje w Google Play Aplikacje Nowości

Wśród najlepszych mobilnych gier umożliwiających rozgrywanie meczów piłkarskich, najczęściej wymienia się FIFA 13 od EA Sports i Real Football 13 od Gameloftu. Podczas gdy wciąż czekamy na debiut w wersji na Androida pierwszego z wymienionych tytułów (dostępny obecnie wyłącznie na iOS), Real Football 13 właśnie pojawił się w Google Play.

Czego możemy się spodziewać po Real Football 2013? Przede wszystkim ulepszonej, w stosunku do poprzedniej edycji, grafiki i animacji, a także bardziej realistycznego przedstawienia zawodników. Zawiedzeni będą z kolei ci gracze, którzy czekali na tryb multiplayer – ten wciąż nie został wprowadzony.

Wszystkich fanów piłki nożnej ucieszy fakt, że najnowszy tytuł Gameloftu jest darmowy. Jest jednak pewien haczyk – widoczne na każdym kroku mikropłatności. To właśnie na nich twórca gry opiera swój dochód.

Real Football 13 na Androida znajdziecie w Google Play, natomiast na iOS – w AppStore.

Tabletowo.pl Real Football 2013 debiutuje w Google Play Aplikacje Nowości   Tabletowo.pl Real Football 2013 debiutuje w Google Play Aplikacje Nowości   Tabletowo.pl Real Football 2013 debiutuje w Google Play Aplikacje Nowości

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona