Real Boxing za darmo do końca weekendu - Tabletowo.pl
Ważne

Real Boxing za darmo do końca weekendu

O bydgoskim studiu Vivid Games zrobiło się niedawno głośno za sprawą gry Godfire: Rise of Prometheus, z miejsca okrzykniętej przez graczy duchowym spadkobiercą kultowego God of War. Korzystając z okazji twórcy postanowili nam więc przypomnieć o swoim poprzednim, nieco mniej znanym tytule – Real Boxing.

Wspomniana produkcja, o której szerzej przeczytacie w opublikowanej na naszych łamach recenzji, dostępna jest w App Store za darmo do końca weekendu. Co ciekawe autorzy gry przyznają otwarcie, że sytuacja ta nie wynika jedynie z chęci przypomnienia graczom swojego starszego tytułu (a co za tym idzie, zwiększenia nieco ruchu w rozgrywkach Multiplayer), ale też przetestowania modelu dystrybucji Freemium, co oznacza, że kolejne produkcje bydgoskiego studia mogą trafić do nas właśnie w takiej formie. Niestety, promocja nie obejmuje wersji z Google Play, za którą nadal trzeba zapłacić 2,99 zł.

 

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona