RCA Internet Music System – miniwieża z wbudowanym tabletem | Tabletowo.pl

RCA Internet Music System – miniwieża z wbudowanym tabletem

Dołącz do dyskusji 0

Osoby chcące wykorzystywać tablet jako domową „szafę grającą” mają dziś do wyboru całkiem bogatą paletę rozwiązań. W sklepach nie brakuje bowiem wszelkiej maści stacji dokujących zaprojektowanych właśnie pod tym kątem. Nic nie stoi również na przeszkodzie, by najzwyczajniej podłączyć tablet do posiadanej już przez nas wieży (tradycyjnie kablem lub np. przez transmiter FM).  W ostateczności wystarczy zaopatrzyć się po prostu w zestaw nieco lepszych głośników.

RCA Internet Music System wyróżnia się na tle konkurencyjnych rozwiązań tym, że podchodzi do tematu od zupełnie innej strony. Nie jest to bowiem akcesorium dedykowane urządzeniom mobilnym, tylko sprzęt grający z wbudowanym własnym 7-calowym tabletem, który stanowi również panel kontrolny Miniwieży. Cały zestaw pozwala nam odtwarzać muzykę poprzez streaming (Bluetooth, WiFi) wejście liniowe lub wbudowany odtwarzacz CD. Użytkownik będzie miał również możliwość przesyłania obrazu do telewizora za pomocą złącza HDMI. Niestety, o parametrach samego tabletu wiadomo na razie tyle, że będzie to dwurdzeniowiec działający pod kontrolą bliżej nieokreślonej wersji Android Jelly Bean.

Niewiele wiadomo również o dacie premiery i cenie tego urządzenia. Producent ogłosił tylko, że na samym początku produkt ten będzie można nabyć jedynie w sieci marketów Walmart. Plotki głoszą, że cena wynosić będzie 178 dolarów.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona