Razer Switchblade. Świetny gamingowy sprzęt (wideo i galeria)

Reklama

Choć tak naprawdę Razer Switchblade ciężko zakwalifikować do jakiejkolwiek grupy istniejących urządzeń, najbliżej jest mu do tabletów internetowych ze względu na jego stosunkowo małe ekrany (oba po 7 cali) oraz netbooków – o czym świadczy jego netbooko-podobny design, dlatego potraktujmy tego newsa jako zwyczajną ciekawostkę. Modelem tym powinni się zainteresować zwłaszcza ci, którzy bez gier nie mogą się obejść.

Firma Razer dotychczas znana była przede wszystkim z produkcji akcesoriów peryferyjnych dla graczy komputerowych. Obecnie postanowiła zrobić nam wielką niespodziankę i wziąć się za wyprodukowanie sprzętu dla graczy z prawdziwego zdarzenia. Choć to na razie wyłącznie koncepcja i nie wiadomo czy kiedykolwiek trafi na taśmy produkcyjne, warto jej się przyjrzeć z bliska – do Waszej dyspozycji oddaję poniższe wideo i kilka zdjęć.

Ale zanim skupicie się na designie Razer Switchblade warto zajrzeć do jego wnętrza. Urządzenie, jeśli kiedykolwiek pojawi się w sprzedaży, będzie wyposażone w dwa dotykowe (prawdopodobnie pojemnościowe) ekrany o przekątnej 7-cali (jeden służący jako ekran, drugi – klawiatura), USB 3.0, wyjście mini HDMI, 3G, WiFi oraz jeden z procesorów Intel Atom.

Jak już obejrzycie wideo i zdjęcia dajcie znać w komentarzach jak Wam się podoba Razer Swichblade.

źródło